Competitie

september 2019

vrijdag 13 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00DE RIDDERWEIDE 1-LIENDEN 2
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 63Stand
19:00HERVELD 1-LIENDEN 1
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00LIENDEN 1-DE DOORDRAAIERS 1
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00LIENDEN 2-EDESE TC 3
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00LIENDEN 1-BARNEVELD 2
zondag 15 september 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 37Stand
LARSHEIM 1-LIENDEN 2
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
RHENEN 2-LIENDEN 1
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
HERVELD 1-LIENDEN 1
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
HUISSEN 2-LIENDEN 1
vrijdag 20 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00LIENDEN 2-OPHEMERT 1
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 63Stand
19:00LIENDEN 1-VEENENDAAL 1
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BUREN 1-LIENDEN 1
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00NVLTB 2-LIENDEN 2
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00LOCKHORST 2-LIENDEN 1Roodzand Kunstgras
Alleen PIN betaling
zondag 22 september 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 37Stand
LIENDEN 2-SPITSBERGEN 3
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
LIENDEN 1-LUNO 1
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
LIENDEN 1-SCHUYTGRAAF 1
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
LIENDEN 1-DE HELSTER 1
vrijdag 27 september 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00WAALRACKETS 2-LIENDEN 2
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 63Stand
19:00NVLTB 4-LIENDEN 1
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00LIENDEN 1-UITWIJK 1
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00LIENDEN 2-ODIJK 4
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00LIENDEN 1-TESKWIK 3
zondag 29 september 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 37Stand
VEENENDAAL 1-LIENDEN 2
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
KELTENWOUD 3-LIENDEN 1
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
DUNO 1-LIENDEN 1
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
09:00DREUMEL '75 1-LIENDEN 1Kunstgras