Planning 2017/2018

Lady's tennis TC Lienden

 

Hieronder vinden jullie de planning voor komende woensdag. Baan 1, 2 en 4  staan ingepland van 20:30-21:30 uur.

Afhankelijk van het aantal te spelen wedstrijden kan dit per week verschillen. Soms wordt er ook een wedstrijd van 19.30-20-30 uur gespeeld op baan 4.

Zorg dat je altijd je KNLTB pas bij je hebt om af te hangen, zeker de wedstrijd van  19.30- 20.30 uur.

 

Mocht je onverhoopt verhinderd zijn komende woensdag graag afmelden via de app. Informeer wie er voor je zou willen spelen.

Kijk dinsdagavond nog even op deze pagina om eventuele aanpassingen te checken!

 

Veel tennisplezier en tot woensdag!

 

Opruimdienst ! Je zorgt om 22.30 uur dat alles is bijgevuld en dat de vaat in de vaatwasser staat. Daarna mag je naar huis. Er hoeft niet perse op dat tijdstip afgesloten te worden.

Tweemaal ingepland

 

Woensdag 9 mei 2018          
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Mariette Bijker  Petra Vermeer     Babette Honders Danny Muhlack
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Sadosh van Toorn Babette Honders  6  7 Rianne Clements Danny Muhlack
Baan 2 Mariette Bijker  Judith den Hartogh  3  8 Marga v Voorthuizen Esther Broekhuizen
Baan 4  Charlotte van Toorn Erika de Rek  9  4 Paula Kocken Anke Scholtus

 

Woensdag  2 mei 2018          
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Esther Broekhuizen Sadosh Van Toorn 9  7 Ineke v Westreenen Marga v Voorthuizen
Baan 2 Inez Wissingh Petra Vermeer  6  15 Danny Muhlack Nynke Nauta
Baan 4 Charlotte van Toorn Thea Verkerk  NG  NG Corine Bakhuizen Rianne Clements

 

Woensdag 25 april 2018          
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Inez Wissingh Jantien van Eck  6  12 Charlotte van Toorn Mirjam Schaafsma
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Danny Muhlack Marga v Voorthuizen  7  5 Rianne Clements Crista Hendriksen
Baan 2 Charlotte van Toorn Corine Bakhuizen  13 6 Monique vd Gaag Esther Broekhuizen
Baan 4  Sadosh van Toorn Petra Vermeer  5  15 Judith den Hartogh Paula Kocken

 

Woensdag 18 april 2018          
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Wanda de Kruif Inez Wissingh  15 3 Ineke v Westreenen Monique vd Gaag
Baan 2 Marga v Voorthuizen Sadosh Van Toorn  7  13 Jantiene van Eck Corine Bakhuizen
Baan 4 Judith den Hartogh Esther Broekhuizen  10  5 Petra Vermeer  Anke Scholtus

 

Woensdag 11april 2018          
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Wanda de Kruif Marga v Voorthuizen  6 6 Jantiene v Eck Danny Muhlack
Baan 2 Crista Hendriksen Mirjam Schaafsma  6 11 Anke Scholtus Sadosh van Toorn
Baan 4 Corine Bakhuizen Judith den Hartogh 11 6 Erika de Rek Inez Wissingh

 

Woensdag 4 april 2018          
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Sadosh van Toorn Mariette Bijker   7 11 Esther Broekhuizen Danny Muhlack
Baan 2 Petra Vermeer Mirjam Schaafsma  1  6 Rianne Clements Inez Wissingh
Baan 4 Paula Kocken Corine Bakhuzien 5 7 Crista Hendriksen Judith den Hartogh

 

Woensdag 14 maart 2018

         
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Charlotte van Toorn Paula Kocken  ?  ? Marieke Dubbelaar Wanda de Kruif
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Monique vd Gaag Crista Hendriksen 6 8 Mirjam Schaafsma Erika de Rek
Baan 2 Esther Broekhuizen Inez Wissingh 10 4 Rianne Clements Babette Honders
Baan 4  Danny Muhlack Marga van Voorthuizen 5 7 Petra Vermeer Paula Kocken

 

Woensdag 7 maart 2018          
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Inez Wissigh   13 6 Corine Bakhuizen  
Baan 2 Paula Kocken Jantiene v Eck ng ng Helené van Haaren Esther Broekhuizen
Baan 4 Mariette Bijker Rianne Clements ? ? Petra Vermeer Mirjam Schaafsma

 

Woensdag 21 februari 2018          
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Marieke Dubbelaar Petra Vermeer 6 9 Tineke de Haas Monique vd Gaag
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Judith den hartogh Corine Bakhuizen 8 8 Tineke de Haas Rianne Clements
Baan 2 Wanda de Kruif Marieke Dubbelaar 11 6 Erika de Rek Marja Knol
Baan 4 Danny Muhlack Esther Broekhuizen 14 4 Mariette Bijker Charlotte v Toorn

 

Woensdag 14 februari 2018          
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Inez Wissingh Mariette Bijker 4 11 Paula Kocken Mirjam Schaafsma
             
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Marga v Voorthuizen Petra Vermeer     Rianne Clements Charlotte van Toorn

 

Woensdag 7 februari 2018          
Speeltijd 19.30-20.30 uur          
             
Baan 4 Wanda de Kruif Marieke Dubbelaar 11 6 Jantiene v Eck Jolanda Vermeulen
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Inez Wissigh Mariette Bijker 12 1 Thea Verkerk Rianne Clements
Baan 2 Marga v Voorthuizen Danny Muhlack ng ng Crista Henriksen Babette Honders
Baan 4 Marja Knol Mirjam Schaafsma 11 8 Charlotte v Toorn Judith den Hartogh

 

Woensdag 31 januari 2018

         
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Corine Bakhuizen Jolanda Vermeulen 6 7 Judith den Hartogh Jantiene van Eck
             
             
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Paula Kocken Marja Knol 12 8 Danny Muhlack Wanda de Kruif
Baan 2 Monique vd Gaag Inez Wissingh 9 5 Erika de Rek Petra Vermeer
Baan 4            

 

Woensdag 25 januari 2018          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Thea Verkerk Babette Honders 7 6 Ineke v Westreenen Mariette Bijker
             
             
20.30 - 21. 30 uur          
  Jantiene v Eck Esther Broekhuizen 9 11 Marja Knol Inez Wissingh
  Rianne Clements Mariette Bijker 6 5 Wanda de Kruif Crista Hendriksen
  Danny Muhlack Corine Bakhuizen 9 11 Ineke v Westreenen Marieke Dubelaar

 

Woensdag 18 januari 2018          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Charlotte v Toorn Thea Vermeer 5 11 Corine Bakhuizen Wanda de Kruif
             
             
20.30 - 21. 30 uur          
  Crista hendriksen Inez Wissingh 9 7 Mariette Bijker Marga v Voorthuizen
  Monique vd Gaag Rianne Clements 11 10 Esther Broekhuizen Petra Vermeer
  Paula Kocken Judith den Hartogh 5 11 Saskia Dubelaar Charlotte v Toorn

 

Woensdag 10 januari 2018          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Charlotte v Toorn Inez Wissingh 11 8 Marieke Dubbelaar Babette Honders
             
             
20.30 - 21. 30 uur          
  Petra Vermeer Judith den Hartogh 2 17 Wanda de Kruif Marga v Voorthuizen
  Mariette Bijker Erika de Rek 9 9 Corine Bakhuizen Monique vd Gaag
  Thea Verkerk Mirjam Schaafsma 5 8 Saskia Ottens Rianne Clements

 

Woensdag 3 januari 2018          
             
20.30 - 21. 30 uur          
  Esther Broekhuizen Anke Scholtus ng   Wanda de Kruif Ineke v Westreenen
  Mariette Bijker Erika de Rek ng   Corine Bakhuizen Monique vd Gaag
  Thea Verkerk Jantiene v Eck ng   Danny Muhlack Rianne Clements

 

Woensdag 20 december 2017          
             
20.30 - 21. 30 uur          
  Wanda de Kruif Judith den Hartogh 4 13 Danny Muhlack Charlotte v Toorn
  Paula Kocken Rianne Clements     Marieke Dubbelaar Petra Vermeer
  Esther Broekhuizen Mariette Bijker 7 11 Thea Verkerk Marja Knol

 

Woensdag 13 december 2017          
             
20.30 - 21. 30 uur          
  Charlotte v Toorn Danny Muhlack ng   Babette Honders Esther Broekhuizen
  Thea Verkerk Rianne Clements ng   Marga v Voorthuizen Petra Vermeer

 

Woensdag 6 december 2017          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
Baan 4 Thea Verkerk Judith den Hartogh 1 10 Mariette Bijker Monique vd Gaag
             
20.30 - 21. 30 uur          
  Erika de Rek Esther Broekhuizen 9 9 Inez Wissingh Rianne Clements
  Wanda de Kruif Danny Muhlack 8 4 Babette Honders Jantiene van Eck
  Charlotte van Toorn Petra Vermeer 15 4 Marga v Voorthuizen Mirjam Schaafma

 

Woensdag 29 november 2017          
19.00 - 20. 00 uur          
  Ineke van Westreenen Corine Bakhuizen 13 5 Babette Honders Manuela van Wijk
  Paula Kocken Petra Vermeer 8 7 Crista Hendriksen Monique vd Gaag
             
21.00 - 22.00 uur          
  Marieke Dubbelaar Corine Bakhuizen 10 8 Petra Vermeer Esther Broekhuizen
  Danny Muhlack Mariette Bijker 8 8 Rianne Clements Judith den Hartogh

 

Woensdag 22 november 2017          
19.00 - 20. 00 uur          
  Danny Muhlack Petra Vermeer 8 9 Thea Verkerk Esther Broekhuizen
  Wanda de Kruif Ineke v Westreenen 11 4 Crista Hendriksen Jolanda Vermeulen
             
21.00 - 22.00 uur          
  Paula Kocken Charlotte van Toorn 14 3 Inez Wissingh Marja Knol

 

Woensdag 15 november 2017          
19.00 - 20. 00 uur          
  Marjan Krijgsman Monique vd Gaag 9 4 Rianne Clements Petra Vermeer
  Jantiene van Eck Manuela Van Wijk 6 8 Wanda de Kruif Crista Hendriksen
  Judith den Hartog Danny Muhlack 5 10 Esther Broekhuizen Corine Bakhuizen
             
20.00 - 21.00 uur          
  Erika de Rek Charlotte van Toorn 7 9 Judith den Hartogh Esther Broekhuizen
             
21.00 - 22.00 uur          
  Mariette Bijker Paula Kocken 8 5 Inez Wissingh Babette Honders

 

Woensdag 8 november 2017          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Jantiene van Eck Marieke Dubbelaar 14 4 Inez Wissingh Danny Muhlack
Baan 2 Corine Bakhuizen Mariette Bijker 11 5 Thea Verkerk Crista Hendriksen
Baan 4            

 

 

Woensdag 1 november 2017

         
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Marieke Dubbelaar Thea Verkerk 4 5 Petra Vermeer Babette Honders
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Jolanda Vermeulen Corine Bakhuizen 8 8 Marga v Voorthuizen Esther Broekhuizen
Baan 2 Monique vd Gaag Rianne Clements 12 7 Mariette Bijker Erika de Rek
Baan 4 Inez Wissingh Manuela van Wijk 5 15 Charlotte van Toorn Ineke v Westreenen

 

 

Woensdag 25 oktober 2017          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Crista Hendriksen Wanda de Kruif 14 1 Thea Verkerk Mariette Bijker
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Inez Wissingh Esther Broekhuizen 7 7 Ineke v Westreenen Manuela van Wijk
Baan 2 Crista Hendriksen Charlotte v Toorn 9 7 Judith den Hartog Jolanda Vermeulen
Baan 4 Monique vd Gaag Petra Vermeer 6 8 Mariette Bijker Rianne Clements

 

Woensdag 18 oktober 2017          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Petra Vermeer Jantiene v Eck 9 14 Crista Hendriksen Judith den Hartogh
Baan 2 Wanda de Kruif Mariette Bijker 7 13 Marga v Voorthuizen Inez Wissingh
Baan 3 Rianne Clements Esther Broekhuizen 4 14 Corine Bakhuizen Marieke Dubbelaar
Baan 4 Marja Knol Ineke v Westreenen 12 8 Petra vd Brink Jolanda Vermeulen

 

Woensdag 11 oktober 2017          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Crista Hendriksen Jolanda Vermeulen 7 7 Judith den Hartog Manuela van Wijk
             
Speeltijd 20.30 - 21.30 uur          
             
Baan 1 Petra vd Brink Ineke van Westreenen 5 15 Wanda de Kruif Jantiene v Eck
Baan 2 Inez Wissingh Marga van Voorthuizen 7 9 Corine Bakhuizen Erika de Rek
Baan 4 Esther Broekhuizen Judith den Hartog 14 1 Monique vd Gaag Thea Verkerk

 

 

           
             
Baan 4            
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             

Baan 1

Ineke van Westreenen

Babette Honders

6

9

Marieke Dubbelaar

Petra Vermeer

Baan 2

Judith den Hartogh

Monique vd Gaag

12

3

Thea Verkerk

Inez Wissingh

Baan 4

Charlotte van Toorn

Esther Broekhuizen

15

6

Wanda de Kruif

Corine Bakhuizen