Planning 2018/2019

Lady's tennis TC Lienden

 

Hieronder vinden jullie de planning voor komende woensdag. Baan 1, 2 en 4  staan ingepland van 20:30-21:30 uur.

Afhankelijk van het aantal te spelen wedstrijden kan dit per week verschillen. Soms wordt er ook een wedstrijd van 19.30-20-30 uur gespeeld op baan 4.

Zorg dat je altijd je KNLTB pas bij je hebt om af te hangen, zeker de wedstrijd van  19.30- 20.30 uur.

 

Mocht je onverhoopt verhinderd zijn komende woensdag graag afmelden via de app. Informeer wie er voor je zou willen spelen.

Kijk dinsdagavond nog even op deze pagina om eventuele aanpassingen te checken!

 

Veel tennisplezier en tot woensdag!

 

Opruimdienst ! Je zorgt om 22.30 uur dat alles is bijgevuld en dat de vaat in de vaatwasser staat. Daarna mag je naar huis. Er hoeft niet perse op dat tijdstip afgesloten te worden.

Tweemaal ingepland

 

Woensdag 8 mei 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Mariette Bijker Rianne Clements     Esther Broekhuizen Helene van Haaren
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Erika de Rek Anke Scholtus     Mariette Bijker Maarit Ivalo
Baan 2 Priscilla Erven Klasina Timmer     Petra Vermeer Marga v Voorthuizen
Baan 4 Marja Knol Danny Muhlack     Judith den Hartogh Patricia Sterrenberg

 

Woensdag 1 mei 2019          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Esther Broekhuizen Helene van Haren     Marja Knol Corine Bakhuizen
Baan 2 Rianne Clements Mariette Bijker     Maarit Ivalo ?
Baan 4 Marga v. Voorthuizen Petra Vermeer     Danny Muhlack Priscilla Erven

 

Woensdag 24 april 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Esther Broekhuizen Mariette Bijker     Inez Wissingh Anke Scholtus
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Klasina Timmer Mirjam Schaafsma     Marja Knol Corine Bakhuizen
Baan 2 Rianne Clements Judith den Hartogh     Patricia Sterrenberg Marieke Dubbelaar
Baan 4 Marga v. Voorthuizen Petra Vermeer     Danny Muhlack Priscilla Erven

 

Woensdag 17 april 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Erika de Rek Priscilla Erven     Corine Bakhuizen Mariette Bijker
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Marga v Voorthuizen Judith den Hartogh     Inez Wissingh Esther Broekhuizen
Baan 2 Patricia Sterrenberg Rianne Clements     Klasina Timmer Corine Bakhuizen
Baan 4 Marieke Dubbelaar Priscilla Erven     Danny Muhlack Petra Vermeer

 

Woensdag 10 april 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Priscilla Erven Klasina Timmer  4 15 Esther Broekhuizen Helene van Haaren
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Marja Knol Danny Muhlack  9  11 Klasina Timmer Esther Broekhuizen
Baan 2 Marieke Dubbelaar Rianne Clements  8  10 Marga v Voorthuizen Corine Bakhuizen
Baan 4 Anke Scholtus Inez Wissingh  9  6 Judith den Ha Priscilla Erven

 

Woensdag 3 april 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Klasina Timmer Maarit Ivalo  7  5 Heleen van Haaren Anke Scholtus
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Danny Muhlack Rianne Clements  8  8 Corine Bakhuizen Inez Wissingh
Baan 2 Maarit Ivalo Judith den Hartogh  12  8 Klasina Timmer Marga v Voorthuizen
Baan 4 Esther Broekhuizen Priscilla Erven  5  6 Mariette Bijker Heleen van Haaren

 

Woensdag 13 maart 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Priscilla Erven Judith den Hartogh  8 Inez Wissingh Rianne Clements
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Wanda de Kruif Jantiene van Eck  10  6 Esther Broekhuizen Judith den Hartogh
Baan 2 Danny Muhlack Mirjam Schaafsma 11   6 Erika de Rek Marga v Voorthuizen
Baan 4 Patricia Sterrenberg Heleen van Haaren   7  8 Marja Knol Marjan Krijgsman

 

Woensdag 6 maart 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Erika de Rek Marieke Dubbelaar  6  10 Maarit Ivalo Mariette Bijker
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Inez Wissingh Crista Hendriksen  5  10 Helene van Haaren Esther Broekhuizen
Baan 2 Anke Scholtus Mirjam Schaafsma  4  11 Marja Knol Marga v. Voorthuizen
Baan 4 Petra Vermeer Judith den hartogh  4  12 Maarit Ivalo Rianne Clements

 

Woensdag 27 februari 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Anke Scholtus Priscilla Erven  10  10 Corine Bakhuizen Ineke v Westreenen
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Wanda de Kruif Helene van Haaren  10  5 Jantiene van Eck Charlotte van Toorn
Baan 2 Esther Broekhuizen Inez Wissingh  7  9 Anke Scholtus Marga v Voorthuizen
Baan 4 Corine Bakhuizen Petra Vermeer  3  14 Crista Hendriksen Judith den Hartog

 

Woensdag 20 februari 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Maarit Ivalo Crista Hendriksen     Rianne Clements Corine Bakhuizen
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Marga v Voorthuizen Patricia Sterrenberg  11  7 Erika de Rek Danny Muhlack
Baan 2 Marja Knol Esther Broekhuizen  8  8 Judith den Hartogh Petra Vermeer
Baan 4 Ineke van Westreenen Mariette Bijker  11  8 Anke Scholtus Priscilla Erven

 

Woensdag 13 februari 2019          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Maarit Ivalo Wanda de Kruif  9  9 Jantiene van Eck Patricia Sterrenberg
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Esther Broekhuizen Petra Vermeer  7  9 Rianne Clements Marga v Voorthuizen
Baan 2 Danny Muhlack  Inez Wissingh  7  9 Maarit Ivalo Priscilla Erven
Baan 4 Anke Scholtus Crista Hendriksen  5  11 Corine Bakhuizen Erika de Rek

 

Woensdag 6 februari 2019          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Priscilla Erven Inez Wissingh  6  11 Rianne Clements Petra Vermeer
Baan 2 Maarit Ivalo Esther Broekhuizen  4  12 Charlotte van Toorn Patricia Sterrenberg
Baan 4 Crista Hendriksen Marga v Voorthuizen  6  10 Danny Muhlack Judith den Hartog

 

Woensdag 30 januari 2019          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Crista Hendriksen Rianne Clements  ng  ng Erike de Rek Inez Wissingh
Baan 2 Mariette Bijker  ?  ng  ng Priscilla Erven ?
Baan 4 Maarit ivalo Anke Scholtus  ng  ng Marja Knol  Judith den Hartogh

 

Woensdag 16  januari 2019          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Danny Muhlack Corine Bakhuizen     Erika de Rek Rianne Clements
Baan 2 Marga v Voorthuizen Judith den Hartogh     Inez Wissingh Maarit Ivalo
Baan 4 Petra Vermeer Anke Scholtus     Priscilla Erven Esther Broekhuizen

 

Woensdag 9  januari 2019          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Maarit Ivalo Judith den Hartogh  7  12 Patricia Sterrenberg Anke Scholtus
Baan 2 Rianne Clements Mariette Bijker  8  10 Petra Vermeer Erika de Rek
Baan 4            

 

Woensdag 2 januari 2019          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Danny Muhlack Mariette Bijker   4 11 Rianne Clements Esther Broekhuizen
Baan 2 Maarit Ivalo Erika de Rek  11 5 Judith den Hartogh Mirjam Schaafsma
Baan 4            

 

Woensdag 19 december 2018          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Maarit Ivalo Judith den Hartogh  8  9 Patricia Sterrenberg  Marja Knol
Baan 2 Sadosh van Toorn Mariette Bijker  12  9 Anke Scholtus Petra Vermeer
Baan 4            

 

Woensdag 12 december 2018          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Danny Muhlack Sadosh van Toorn 5 10 Judith den Hartogh Patricia Sterrenberg
Baan 2 Rianne Clements Petra Vermeer 5 11 Marga v Voorthuizen Mariette Bijker
Baan 4 Esther Broekhuizen Anke Scholtus 5 13 Charlotte v Toorn Inez Wissingh

 

Woensdag 5 december 2018          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Corine Bakhuizen Sadosh van Toorn  4  12 Danny Muhlack Marga v Voorthuizen
Baan 2 Judith den Hartogh Esther Broekhuizen  15  5 Patricia Sterrenberg Mariette Bijker
Baan 4            

 

 

Woensdag 28 november 2018          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Erika de Rek Judith den Hartogh  9 8 Esther Broekhuizen Danny Muhlack
Baan 2 Petra Vermeer Inez Wissingh  4 14 Sadosh van Toorn Rianne Clements
Baan 4            

 

Woensdag 21 november 2018          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Marga v Voorthuizen Marja Knol  8 11 Patricia Sterrenberg Esther Broekhuizen
Baan 2 Judith den Hartogh Petra Vermeer  7 10 Rianne Clements Sadosh van Toorn
Baan 4            

 

Woensdag 14 november 2018          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Danny Muhlack Manuela van Wijk   3  10 Judith den Hartogh Erika de Rek
Baan 2 Anke Scholtus Patricia Sterrenberg  12  8 Sadosh van Toorn Corine Bakhuizen
Baan 4 Maarit Ivalo Petra Vermeer  10  7 Rianne Clements Esther Broekhuizen

 

Woensdag 7 november 2018          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Mariette Bijker Corine Bakhuizen  12 8 Petra Vermeer Manuela van Wijk
Baan 2 Marieke Dubbelaar Rianne Clements 7 Crista Hendriksen Esther Broekhuizen
Baan 4            

 

Woensdag 30 oktober 2018          
             
Speeltijd 19.30 - 20.30 uur          
             
Baan 4 Maarit Ivalo Rianne Clements 10 3 Crista Hendriksen Inez Wissingh
             
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Rianne Clements Danny Muhlack 9 6 Petra vermeer Mirjam Schaafsma
Baan 2 Patricia Sterrenberg Marga v Voorthuizen 12 4 Kiki Broekhuizen Esther Broekhuizen
Baan 4 Inez Wissingh Sadosh van Toorn 14 1 Judih den Hartogh Corine Bakhuizen

 

Woensdag 24 oktober 2017          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Crista Hendriksen Inez Wissingh 9 7 Corine Bakhuizen Esther Broekhuizen
Baan 2 Patricia Sterrenberg Marieke Dubelaar 6 10 Maarit Ivalo Femke Tijssen
Baan 4 Marga v Voorthuizen Sadosh van Toorn 6 10 Charlotte v Toorn Mariette Bijker

 

Woensdag 17 oktober 2017          
Speeltijd 20.30-21.30 uur          
             
Baan 1 Judith den Hartog  Corine Bakhuizen  11  7 Mirjam schaafsma Sadosh van Toorn
Baan 2 Petra Vermeer Charlotte v Toorn  12  4 Marga v Voorthuizen Conny v Toorn
Baan 4 Patricia Sterrenberg Inez Wissingh 11 4 Anke Scholtus Crista Hendriksen

 

Woensdag  10 oktober 2018          
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Sadosh van Toorn Petra Vermeer  2  12 Erika de Rek Mirjam Schaafsma
Baan 2 Femke Thijssen Esther Broekhuizen  11  6 Patricia Sterrenberg Danny Muhlack
Baan 4 Maarit Ivalo Anke Scholtus  12  4 Inez Wissingh Judith den Hartog

 

Woensdag  3 oktober 2018          
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Paula Kocken Wanda de Kruif  9  7 Jolanda Vermeulen Danny Muhlack
Baan 2 Judith den Hartog Anke Scholtus  9  0 Rianne Clements Inez Wissingh
Baan 4