Planning 2019/2020

Lady's tennis TC Lienden

 

Hieronder vinden jullie de planning voor komende woensdag. Baan 1, 2 en 4  staan ingepland van 20:30-21:30 uur.

Afhankelijk van het aantal te spelen wedstrijden kan dit per week verschillen. Soms wordt er ook een wedstrijd van 19.30-20-30 uur gespeeld op baan 4.

Zorg dat je altijd je KNLTB pas bij je hebt om af te hangen, zeker de wedstrijd van  19.30- 20.30 uur.

 

Mocht je onverhoopt verhinderd zijn komende woensdag graag afmelden via de app. Informeer wie er voor je zou willen spelen.

Kijk dinsdagavond nog even op deze pagina om eventuele aanpassingen te checken!

 

Veel tennisplezier en tot woensdag!

 

Opruimdienst ! Je zorgt om 22.30 uur dat alles is bijgevuld en dat de vaat in de vaatwasser staat. Daarna mag je naar huis.

Tweemaal ingepland

 

Woensdag 22 januari 2020        
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 Danny Muhlack Marja Knol   Patricia Sterrenberg Anke Scholtus
baan 2  Esther Broekhuizen Corine Bakhuizen   Inez Wissingh Klasina Timmer 
baan 4           

 

Woensdag 15 januari 2020

       
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 Esther Broekhuizen Rianne Clements   Patricia Sterrenberg Erika de Rek
baan 2  Danny Muhlack  Inez Wissingh   Corine Bakhuizen Anke Scholtus
baan 4  Judith den Hartogh Helene van Haaren   Klasina Timmer Maarit Ivalo

 

Woensdag 8 januari 2020 Reserve Judith en Anke    
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 Crista Hendriks Jolanda v Alfen   Petra Vermeer Inez Wissingh
baan 2  Esther Broekhuizen Maarit Ivalo   Klasina Timmer Rianne Clements
baan 4           

 

 

Woensdag 18 december 2019

       
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 Patricia Sterrenberg Danny Muhlack   Maarit Ivalo Corine Bakhuizen
baan 2  Esther Broekhuizen Anke Scholtus   Judith den Hartogh Petra Vermeer
baan 4           

 

Woensdag 4 december 2019 Petra Vermeer is reserve speler  
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 Priscilla Erven Danny Muhlack   Maarit Ivalo Rianne Clements
baan 2  Esther Broekhuizen Judith den Hartogh   Anke Scholtus Marga v. Voorthuizen
baan 4           

 

Woensdag 27 november 2019        
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 ?? Esther Broekhuizen   Maarit Ivalo Anke Scholtus
baan 2  Corine Bakhuizen Judith den Hartogh   Erika de Rek Patricia Sterrenberg
baan 4           

 

Woensdag 20 november 2019 Priscilla Erven is reserve speler  
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 Erika de Rek Danny Muhlack   Maarit Ivalo Rianne Clements
baan 2  Judith den Hartogh Helene van Haaren   Patricia Sterrenberg Anke Scholtus
baan 4  Marga v.  Voorthuizen Jolanda van Alfen   Esther Broekhuizen Crista Hendriksen

 

Woensdag 13 november 2019        
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 Danny Muhlack Marga v. Voorthuizen   Patricia Sterrenberg Inez Wissingh
baan 2  Petra Vermeer Corine Bakhuizen   Anke Scholtus Rianne Clements
baan 4  Judith den Hartogh Jolanda van Alfen   Priscilla Erven Maarit Ivalo

 

Woensdag 30 oktober 2019        
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 Danny Muhlack Anke Scholtus   Corine Bakhuizen Priscilla Erven
baan 2  Thea Verkerk  Petra Vermeer   Jolanda van Alfen Inez Wissingh
baan 4  Patricia Sterrenberg Rianne Clements   Jantien v Eck Judith den Hartogh

 

Woensdag 23 oktober 2019 Marga v Voorthuizen is reserve speler  
           
20.30- 21.30 uur:        
baan 1 Danny Muhlack Anke Scholtus   Priscilla Erven  Maarit Ivalo
baan 2  Petra Vermeer Erika de Rek   Jolanda v Alfen Judith den Hartog
baan 4           

 

Woensdag 16 oktober 2019 Judith den Hartog is reserve speler        
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Priscilla Erven Rianne Clements     Crista Hendriksen Jolanda v Alfen
Baan 2 Klasina Timmer Danny Muhlack     Marja Knol Corine Bakhuizen
Baan 4 Patricia Sterrenberg Inez Wissingh     Maarit Ivalo Esther Broekhuizen

 

Woensdag  9 oktober 2019          
20.30 - 21. 30 uur          
Baan 1 Petra Vermeer ?     Jolanda v Alfen Crista Hendriksen
Baan 2 Danny Muhlack Corine Bakhuizen     Anke Scholtus Mirjam Schaafsma
Baan 4 Esther Broekhuizen Maarit Ivalo     Judith den Hartog  Marga v Voorthuizen

 

Woensdag 2 oktober 2019        
Speeltijd 20.30-21.30 uur        
           
Baan 1 Erika de Rek Rianne Clements   Jolanda van Alfen Mirjam Schaafsma
Baan 2 Marieke Dubbelaar Crista Hendriks   Danny Muhlack Priscilla Erven
Baan 4 Inez Wissingh ?   Corine Bakhuizen Judith den Hartogh