Planning

 

Link naar stand

 

Hallo allemaal,

Hieronder vinden jullie de planning voor komende donderdag. Baan 3 staat dit jaar gepland als wisselbaan. Dat wil zeggen dat als er eventueel andere leden willen tennissen, ze op die baan kunnen afhangen. Dit kun je voorkomen door zelf de baan af te hangen voordat je begint aan de wedstrijd. Doe je dit niet en er komen andere leden, dan zul je van de baan moeten.

Dit jaar gaan we de bardienst zelf draaien. Dat betekent dat je 1 of 2 keer per seizoen wordt ingedeeld voor een bardienst (zie spelregels). 

Indien je toch niet kunt nadat de planning op de website staat, laat dit dan weten via de "donderdag SERIEUS" app. Wij zullen dan een vervanger gaan regelen. 

Kijk woensdagavond nog even om te kijken of er nog veranderingen zijn.

Wij wensen iedereen weer veel succes, spannende wedstrijden en vooral veel tennisplezier en gezelligheid de komende periode. 

 

Groet Jacob, Ben en Herman (JBH).

 

ATTENTIE: VERANDERINGEN STAAN SCHUINGEDRUKT

Naam: betekent dat je 2x staat ingedeeld

Naam: betekent   dat je bardienst hebt

 

 

Donderdag 12 maart

               
                 
19:30                
Baan 1 C Alfons van Kesteren Jan ten Hengel       Arie Honders Daan van den Berg
Baan 2 A Maikel van Droffelaar Hans van Zetten       Arjan van Ewijk Jan-Dirk Timmer
Baan 3 B Toon Klaassen Jacob den Otter       Ben van Duuren Ben Peters
Baan 4                
                 
20:30                
Baan 1 B Frans Rotteveel Ben van Duuren       Jimmy van Mechelen Paul van Oevelen
Baan 2 A Victor Peters Ruud Erven       Sander de Haas Stef van der Heijden
Baan 3 C Harm van Ommeren Nando de Lange       Luke van den Berg Jan ten Hengel
Baan 4 B Andres den Otter Nick van Mechelen       Marco Vermeulen Dennis van Verseveld
                 
21:30                
Baan 1 A Jos van Kalkeren Ruud Erven       Klaas Jan Feitsma Gerwin van Kalkeren
Baan 2 B Servier Conjaerts Cees van Mechelen       Paul van Oevelen Erik van Elst
Baan 3                
Baan 4                
                 

 

 

Donderdag 5 maart 2020

19:30                
Baan 1 C Daan van den Berg Arie Honders       Alfons van Kesteren Aart van Westreenen
Baan 2 A Arjan van Ewijk Jan-Dirk Timmer       Maikel van Droffelaar Tom Dubelaar
Baan 3 B Jacob den Otter Ben Peters       Nick van Mechelen Dennis van Verseveld
Baan 4                
                 
20:30                
Baan 1 B Jimmy van Mechelen Marco Vermeulen       Ben van Duuren Patrick Verbaarschot
Baan 2 A Victor Peters Remco Septer       Sander de Haas Stef van der Heijden
Baan 3 B Paul van Oevelen Frans Rotteveel       Cees van Mechelen Pim de Haas
Baan 4 C Jeroen de Groot Luke van den Berg       Gerrit van Ingen Henk Vonk
                 
21:30                
Baan 1 A Jos van Kalkeren Ruud Erven       Klaas Jan Feitsma Gerwin van Kalkeren
Baan 2 C Harm van Ommeren Mario van Veenendaal       Nando de Lange Gerrit van Ingen
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 27 februari 2020

19:30                
Baan 1 C Jan ten Hengel Nando de Lange 12   8 Henk Vonk Aart van Westreenen
Baan 2 A Maikel van Droffelaar Remco Septer 7   7 Tom Dubelaar Herman Hazelbag
Baan 3                
Baan 4 B Toon Klaassen Marco Vermeulen 18   4 Jimmy van Mechelen Patrick Verbaarschot
                 
20:30                
Baan 1 A Arjan van Ewijk Stef van der Heijden 9   6 Klaas Jan Feitsma Sander de Haas
Baan 2 B Dennis van Verseveld Ben Peters 14   8 Nick van Mechelen Jacob den Otter
Baan 3 C Nando de Lange Jeroen de Groot 4   11 Jan ten Hengel Arie Honders
Baan 4 B Servier Conjaerts Andres den Otter 5   12 Toon Klaassen Patrick Verbaarschot
                 
21:30                
Baan 1 A Jos van Kalkeren Arjan van Ewijk 10   10 Victor Peters Klaas Jan Feitsma
Baan 2 B Servier Conjaerts Nick van Mechelen 12   3 Erik van Elst Patrick Verbaarschot
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 20 februari 2020

19:30                
Baan 1 B Paul van Oevelen Erik van Elst X   X Jacob den Otter Frits Goosmann
Baan 2 A Jan-Dirk Timmer Gerwin van Kalkeren X   X Ruud Erven Remco Septer
Baan 3                
Baan 4 C Remko an Haack Jan ten Hengel X   X Alfons van Kesteren Arie Honders
                 
20:30                
Baan 1 A Arjan van Ewijk Stef van der Heijden X   X Klaas Jan Feitsma Sander de Haas
Baan 2 B Servier Conjaerts Frans Rotteveel 0   3 Patrick Verbaarschot Dennis van Verseveld
Baan 3 C Mario van Veenendaal Harm van Ommeren X   X Nando de Lange Aart van Westreenen
Baan 4 B Ben van Duuren Jimmy van Mechelen 9   3 Cees van Mechelen Nick van Mechelen
                 
21:30                
Baan 1 A Jos van Kalkeren Maikel van Droffelaar X   X Victor Peters Tom Dubelaar
Baan 2 B Ben van Duuren Servier Conjaerts 5   5 Ben Peters Cees van Mechelen
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 13 februari 2020

19:30                
Baan 1 A Arjan van Ewijk Jan-Dirk Timmer  R     Tom Dubelaar Herman Hazelbag
Baan 2 B Dennis van Verseveld Ben van Duuren      E Patrick Verbaarschot Toon Klaassen
Baan 3 C Alfons van Kesteren Jan ten Hengel     Gerrit van Ingen Arie Honders
Baan 4              
                 
20:30                
Baan 1 A Stef van der Heijden Arjan van Ewijk     Victor Peters Remco Septer
Baan 2 C Nando de Lange Daan van den Berg       Arie Honders Jan ten Hengel
Baan 3 C Luke van den Berg Harm van Ommeren       Gerrit van Ingen Henk Vonk
Baan 4 B Andres den Otter Paul van Oevelen  R     Cees van Mechelen Nick van Mechelen
                 
21:30                
Baan 1 B Erik van Elst Paul van Oevelen     Servier Conjaerts Cees van Mechelen
Baan 2        G        
Baan 3              
Baan 4        N        

 

Donderdag 6 februari 2020

19:30                
Baan 1 B Paul van Oevelen Servier Conjaerts 10   5 Dennis van Verseveld Frans Rotteveel
Baan 2 A Arjan van Ewijk Tom Dubelaar 4   13 Victor Peters Stef van der Heijden
Baan 3                
Baan 4 C Luke van den Berg Henk Vonk 9   9 Daan van den Berg Gerrit van Ingen
                 
20:30                
Baan 1 A Sander de Haas Jan-Dirk Timmer 10   8 Maikel van Droffelaar Gerwin van Kalkeren
Baan 2 B Andres den Otter Toon Klaassen 6   9 Erik van Elst Marco Vermeulen
Baan 3 B Jimmy van Mechelen Servier Conjaerts 11   8 Frits Goosmann Patrick Verbaarschot
Baan 4 C Mario van Veenendaal Luke van den Berg 9   4 Daan van den Berg Alfons van Kesteren
                 
21:30                
Baan 1 A Klaas Jan Feitsma Maikel van Droffelaar 8   6 Herman Hazelbag Sander de Haas
Baan 2 C Nando de Lange Arie Honders 14   2 Harm van Ommeren Jan ten Hengel
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 30 januari 2020

19:30                
Baan 1 B Ben van Duuren Toon Klaassen 10   8 Frits Goosmann Nick van Mechelen
Baan 2 A Arjan van Ewijk Gerwin van Kalkeren 11   7 Stef van der Heijden Remco Septer
Baan 3 C Alfons van Kesteren Marco van Verseveld 4   14 Arie Honders Henk Vonk
Baan 4                
                 
20:30                
Baan 1 C Arie Honders Harm van Ommeren 5   10 Henk Vonk Mario van Veenendaal
Baan 2 A Klaas Jan Feitsma Jan-Dirk Timmer 7   7 Tom Dubelaar Gerwin van Kalkeren
Baan 3 B Pim de Haas Jimmy van Mechelen 7   8 Cees van Mechelen Dennis van Verseveld
Baan 4                
                 
21:30                
Baan 1 A Victor Peters Ruud Erven 7   10 Tom Dubelaar Klaas Jan Feitsma
Baan 2 B Erik van Elst Patrick Verbaarschot 7   7 Ben Peters Frans Rotteveel
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 23 januari 2020

19:30                
Baan 1 B Erik van Elst Jimmy van Mechelen 9   7 Nick van Mechelen Marco Vermeulen
Baan 2 A Stef van der Heijden Hans van Zetten 7   8 Herman Hazelbag Ruud Erven
Baan 3 B Frans Rotteveel Pim de Haas 3   12 Frits Goosmann Ben Peters
Baan 4 C Arie Honders Luke van den Berg 11   4 Aart van Westreenen Daan van den Berg
                 
20:30                
Baan 1 A Remco Septer Jan-Dirk Timmer 8   10 Maikel van Droffelaar Gerwin van Kalkeren
Baan 2 B Pim de Haas Ben van Duuren 8   8 Andres den Otter Ben Peters
Baan 3 C Jeroen de Groot Aart van Westreenen 5   8 Alfons van Kesteren Luke van den Berg
Baan 4 C Bert Robbertsen Daan van den Berg 0   3 Marco van Verseveld Remko an Haack
                 
21:30                
Baan 1 A Jos van Kalkeren Sander de Haas 5   15 Victor Peters Arjan van Ewijk
Baan 2 B Dennis van Verseveld Andres den Otter 13   9 Patrick Verbaarschot Cees van Mechelen
Baan 3                
Baan 4                


Donderdag 16 januari 2020

19:30                
Baan 1 A Jos van Kalkeren Ruud Erven 12   6 Maikel van Droffelaar Tom Dubelaar
Baan 2 A Jan-Dirk Timmer Herman Hazelbag 10   5 Remco Septer Hans van Zetten
Baan 3 B Dennis van Verseveld Pim de Haas 8   8 Marco Vermeulen Ben Peters
Baan 4 C Alfons van Kesteren Bert Robbertsen 6   17 Daan van den Berg Henk Vonk
                 
20:30                
Baan 1 C Jeroen de Groot Daan van den Berg 8   8 Gerrit van Ingen Luke van den Berg
Baan 2 A Stef van der Heijden Ruud Erven 7   9 Remco Septer Sander de Haas
Baan 3 C Harm van Ommeren Aart van Westreenen 1   18 Jan ten Hengel Mario van Veenendaal
Baan 4 B Andres den Otter Erik van Elst 7   9 Frans Rotteveel Nick van Mechelen
                 
21:30                
Baan 1 A Victor Peters Gerwin van Kalkeren 8   9 Klaas Jan Feitsma Stef van der Heijden
Baan 2 B Jimmy van Mechelen Nick van Mechelen 13   5 Servier Conjaerts Patrick Verbaarschot
Baan 3                
Baan 4                


Donderdag 9 januari 2020

19:30                
Baan 1 C Daan van den Berg Luke van den Berg 8   8 Henk Vonk Alfons van Kesteren
Baan 2 A Tom Dubelaar Jos van Kalkeren 7   6 Stef van der Heijden Klaas Jan Feitsma
Baan 3 B Erik van Elst Nick van Mechelen 6   11 Ben Peters Pim de Haas
Baan 4                
                 
20:30                
Baan 1 B Dennis van Verseveld Jimmy van Mechelen 8   9 Toon Klaassen Cees van Mechelen
Baan 2 A Maikel van Droffelaar Sander de Haas 7   9 Klaas Jan Feitsma Herman Hazelbag
Baan 3 C Jeroen de Groot Aart van Westreenen 9   7 Remko an Haack Arie Honders
Baan 4 A Tom Dubelaar Jan-Dirk Timmer 6   8 Arjan van Ewijk Hans van Zetten
                 
21:30                
Baan 1 A Henk Klaassen Ruud Erven X   8 Sander de Haas Gerwin van Kalkeren
Baan 2 B Ben van Duuren Andres den Otter 8   11 Dennis van Verseveld Servier Conjaerts
Baan 3 C Harm van Ommeren Gerrit van Ingen 9   8 Arie Honders Mario van Veenendaal
Baan 4                

 

Donderdag 2 januari 2020

19:30                
Baan 1 A Victor Peters Jan-Dirk Timmer 7   12 Jos van Kalkeren Herman Hazelbag
Baan 2 B Erik van Elst Ben van Duuren 12   4 Peter Claesens Cees van Mechelen
Baan 3 C Alfons van Kesteren Gerrit van Ingen 10   7 Henk Vonk Remko an Haack
Baan 4                
                 
20:30                
Baan 1 A Jos van Kalkeren Jan-Dirk Timmer 17   4 Henk Klaassen Herman Hazelbag
Baan 2 C Henk Vonk Harm van Ommeren 10   6 Aart van Westreenen Gerrit van Ingen
Baan 3 B Jimmy van Mechelen Ben Peters 12   4 Andres den Otter Frans Rotteveel
Baan 4                

 

Donderdag 19 december 2019

19:30                
Baan 1 C Peter Claesens Jimmy van Mechelen 12   7 Patrick Verbaarschot Gerrit van Ingen
Baan 2 B Nick van Mechelen Cees van Mechelen 7   10 Dennis van Verseveld Erik van Elst
Baan 3   Remco Septer Henk Vonk       Ben Peters Ben van Duuren
Baan 4   Servier Conjaerts Jan ten Hengel       Tom Dubelaar Arie Honders
                 
20:30                
Baan 1 A Victor Peters Henk Klaassen 12   3 Arjan van Ewijk Klaas Jan Feitsma
Baan 2 A Stef van der Heijden Gerwin van Kalkeren 12   9 Hans van Zetten Sander de Haas
Baan 3   Paul van Oevelen Frans Rotteveel       Harm van Ommeren Jeroen de Groot
Baan 4   Tom Dubelaar Andres den Otter       Ben van Duuren Mario van Veenendaal

 

Donderdag 12 december 2019

19:30                
Baan 1 B Cees van Mechelen Jan-Dirk Timmer 7   7 Erik van Elst Ben Peters
Baan 2 A Arjan van Ewijk Pieter Koolhout 13   3 Stef van der Heijden Remco Septer
Baan 3                
Baan 4 C Aart van Westreenen Peter Claesens 6   10 Henk Vonk Gerrit van Ingen
                 
20:30                
Baan 1 A Arjan van Ewijk Danny van Eldik 16   3 Remco Septer Gerwin van Kalkeren
Baan 2 B Pim de Haas Nick van Mechelen 5   14 Tom Dubelaar Ben Peters
Baan 3                
Baan 4 C Jeroen de Groot Harm van Ommeren 8   10 Patrick Verbaarschot Gerrit van Ingen
                 
21:30                
Baan 1 A Henk Klaassen Sander de Haas 6   13 Arjan van Ewijk Gerwin van Kalkeren
Baan 2                
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 5 december 2019

19:30                
Baan 1 A Arjan van Ewijk Pieter Koolhout 7   11 Klaas Jan Feitsma Victor Peters
Baan 2 B Nick van Mechelen Dennis van Verseveld 6   10 Tom Dubelaar Erik van Elst
Baan 3 B Pim de Haas Jan-Dirk Timmer 8   7 Ben Peters Marco Vermeulen
Baan 4                
                 
20:30                
Baan 1 A Klaas Jan Feitsma Danny van Eldik 7   9 Toon Klaassen Ruud Erven
Baan 2 B Andres den Otter Marco Vermeulen 7   11 Ben Peters Pim de Haas
Baan 3 C Jeroen de Groot Jimmy van Mechelen 12   4 Aart van Westreenen Henk Vonk
Baan 4                

 

Donderdag 28 november 2019

19:30                
Baan 1 B Ben Peters Erik van Elst 7   8 Tom Dubelaar Cees van Mechelen
Baan 2 A Stef van der Heijden Remco Septer 8   7 Jacob den Otter Maikel van Droffelaar
Baan 3 C Peter Claesens Jimmy van Mechelen 12   5 Marco van Verseveld Bert Robbertsen
Baan 4                
                 
20:30                
Baan 1 A Victor Peters Toon Klaassen 14   5 Hans van Zetten Maikel van Droffelaar
Baan 2 C Jimmy van Mechelen Aart van Westreenen 5   9 Mario van Veenendaal Jan ten Hengel
Baan 3 B Ben Peters Cees van Mechelen 1   18 Tom Dubelaar Dennis van Verseveld
Baan 4 C Nando de Lange Remko an Haack 9   12 Henk Vonk Patrick Verbaarschot
                 
21:30                
Baan 1 A Henk Klaassen Danny van Eldik 13   6 Toon Klaassen Gerwin van Kalkeren
Baan 2                
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 21 november 2019

19:30                
Baan 1 C Jan ten Hengel Peter Claesens 9   6 Patrick Verbaarschot Bert Robbertsen
Baan 2 A Ruud Erven Hans van Zetten 8   9 Jacob den Otter Gerwin van Kalkeren
Baan 3                
Baan 4 B Erik van Elst Jan-Dirk Timmer 8   8 Paul van Oevelen Tom Dubelaar
                 
20:30                
Baan 1 A Danny van Eldik Sander de Haas 6   9 Pieter Koolhout Maikel van Droffelaar
Baan 2 B Arie Honders Dennis van Verseveld 6   11 Andres den Otter Nick van Mechelen
Baan 3 C Harm van Ommeren Frans van Ledden 8   8 Jan ten Hengel Aart van Westreenen
Baan 4                
                 
21:30                
Baan 1 A Stef van der Heijden Jos van Kalkeren 8   10 Victor Peters Remco Septer
Baan 2 C Harm van Ommeren Aart van Westreenen 7   11 Jimmy van Mechelen Remko an Haack
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 14 november 2019

19:30                
Baan 1 B Ben Peters Nick van Mechelen 10   4 Cees van Mechelen Erik van Elst
Baan 2 A Remco Septer Pieter Koolhout 11   6 Toon Klaassen Herman Hazelbag
Baan 3 C Peter Claesens Henk Vonk 8   6 Patrick Verbaarschot Alfons van Kesteren
Baan 4 C Marco van Verseveld Jeroen de Groot 7   8 Bert Robbertsen Gerrit van Ingen
                 
20:30                
Baan 1 A Victor Peters Gerwin van Kalkeren 13   4 Toon Klaassen Jacob den Otter
Baan 2 A Henk Klaassen Hans van Zetten 6   10 Stef van der Heijden Maikel van Droffelaar
Baan 3 C Nando de Lange Mario van Veenendaal 12   6 Patrick Verbaarschot Frans van Ledden
Baan 4 B Andres den Otter Tom Dubelaar 13   3 Paul van Oevelen Arie Honders
                 
21:30                
Baan 1 A Jos van Kalkeren Ruud Erven 12   6 Danny van Eldik Stef van der Heijden
Baan 2 C Jan ten Hengel Jimmy van Mechelen 7   8 Patrick Verbaarschot Harm van Ommeren
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 7 november 2019

19:30                
Baan 1 C Mario van Veenendaal Gerrit van Ingen 5   10 Nando de Lange Peter Claesens
Baan 2 A Pieter Koolhout Stef van der Heijden 7   11 Sander de Haas Jacob den Otter
Baan 3 B Frits Goosmann Pim de Haas 6   9 Erik van Elst Marco Vermeulen
Baan 4                
                 
20:30                
Baan 1 A Victor Peters Maikel van Droffelaar 9   7 Klaas Jan Feitsma Herman Hazelbag
Baan 2 C Mario van Veenendaal Aart van Westreenen 7   13 Jimmy van Mechelen Henk Vonk
Baan 3 C Remko an Haack Jeroen de Groot 7   11 Nando de Lange Bert Robbertsen
Baan 4 B Cees van Mechelen Paul van Oevelen 9   10 Arie Honders Tom Dubelaar
                 
21:30                
Baan 1 B Andres den Otter Dennis van Verseveld 3   15 Nick van Mechelen Cees van Mechelen
Baan 2 C Patrick Verbaarschot Frans van Ledden 13   6 Jan ten Hengel Harm van Ommeren
Baan 3                
Baan 4                

 

Donderdag 31 oktober 2019

19:30                
Baan 1 B Paul van Oevelen Erik van Elst 8   7 Nick van Mechelen Arie Honders
Baan 2 A Hans van Zetten Stef van der Heijden 7   6 Herman Hazelbag Gerwin van Kalkeren
Baan 3                
Baan 4