Planning Zomermix 2019

Hallo allemaal,

Hieronder vinden jullie de spelregels en planning voor de donderdagavond zomermix 2019. Baan 3 staat dit jaar gepland als wisselbaan. Dat wil zeggen dat als er eventueel andere leden willen tennissen, ze op die baan kunnen afhangen. Dit kun je voorkomen door zelf de baan af te hangen voordat je begint aan de wedstrijd. Doe je dit niet en er komen andere leden, dan zul je van de baan moeten. 

Hoe wordt de planning gemaakt? Je meld je via de groepsapp "Donderdag Zomermix 2019" elke week opnieuw aan om te tennissen, dan wordt je ingepland. Geef je niets op, wordt je ook niet ingepland. Zondag na 18.00 uur wordt de planning gemaakt en voor maandagavond on-line gezet. Kun je onverhoopt niet dan regel je zelf een vervanger of je vraagt iemand die twee keer wil spelen.

Per seizoen heb je minimaal 1 x samen met iemand anders de hele avond bardienst. Dit wordt met grijs aangegeven. Je haalt voor 19.30 uur het zakje op en opent op tijd het clubhuis. Om 23.00 uur kun je naar huis nadat alles opgeruimd en bijgevuld is. Daarna is het de verantwoordelijkheid van de mensen die nog blijven. 

De kosten zijn € 10,- per seizoen, dit geld wordt gebruikt om de ballen en de hapjes te betalen. Je kunt de bijdrage aan het begin van het seizoen contant aan Jacob betalen.

Als je 2x wordt ingepland wordt dat met geel aangegeven.

Wij wensen iedereen weer veel succes, spannende wedstrijden en vooral veel tennisplezier en gezelligheid de komende periode. 

 

Groeten Anke, Jacob en Herman.

 

Naam = 2x spelen

Naam = Bardienst

12 sept

19:30              
Baan 1 Corine Bakhuizen Gerwin van Kalkeren       Inez Wissing Remco Septer
Baan 2 Wanda de Kruif Peter Claesens       Klazina Timmer Hans van Zetten
Baan 3 Erika de Rek Jan ten Hengel       Rianne Clements Jacco de Gooijer
Baan 4 Esther Broekhuizen Henk Vonk       Judith den Hartog Jan Dirk Timmer
               
20:30              
Baan 1 Marja Knol Erik van Elst       Niki Volkert Ruud Erven
Baan 2 Anke Scholtus Stef van der Heijden       Patricia Sterrenberg Ben Peters
Baan 3 Jantine van Eck Arie Honders       Marjan Krijgsman Paul van Oevelen
Baan 4 Marga van Voorthuizen Patrick Verbaarschot       Priscilla Erven Harm van Ommeren

 

 

 

 

 

 

 

5 sept

19:30              
Baan 1 Anouk Volkert Herman Hazelbag       Niki Volkert Remco Septer
Baan 2 Corine Bakhuizen Gerwin van Kalkeren       Esther Broekhuizen Peter Claesens
Baan 3 Wanda de Kruif Ben Peters       Helene van Haaren Kees Onink
Baan 4 Nynke Nauta Priscilla Erven       Erika de Rek Jantine van Eck
               
20:30              
Baan 1 Rianne Clements Remco Septer       Judith den Hartog Stef van der Heijden
Baan 2 Cees van Mechelen Arie Honders       Herman Hazelbag Harm van Ommeren
Baan 3              
Baan 4              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 aug 

19:30              
Baan 1 Maarit Ivalo Peter Claesens       Wanda de Kruif Ben van Duuren
Baan 2 Judith den Hartog Kees Onink       Arie Honders Jantine van Eck
Baan 3 Esther Broekhuizen Jacob den Otter       Rianne Clements Ben Peters
Baan 4              
               
20:30              
Baan 1 Klaas-Jan Feitsma Herman Hazelbag       Arjan van Ewijk Jos van Kalkeren
Baan 2 Rianne Clements Frits Goosmann       Marga van Voorthuizen Harm van Ommeren
Baan 3 Henk Vonk Cees van Mechelen       Alfons van Kesteren Paul van Oevelen
Baan 4              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22-aug

             
               
19:30              
Baan 1 Ineke Hans       Marijke Jan-Dirk
Baan 2 Klasina Jacob       Wanda Arie
Baan 3 Ben v D Alfons       Henk Frans
Baan 4 Patricia Frits       Marja Kees
               
20:30              
Baan 1 Helene Oda       Klasina Wanda
Baan 2 Danny Patrick       Esther Harm
Baan 3 Jacco Jan       Ben P Frans
Baan 4 Stef Corine       Inez Tom

 

15-aug

             
               

19:30

             

Baan 1

Ineke

Arie

 

 

 

Esther

Erik

Baan 2

Wanda

Arjan

 

 

 

Anouk

Hans

Baan 3

Kiki

Frits

 

 

 

Judith

Jacco

Baan 4

Nikki

Jan

 

 

 

Alfons

Stef

               

20:30

             

Baan 1

Anke

Kees

 

 

 

Gerwin

Nikki

Baan 2

Paul

Jacob

 

 

 

Cees

Ben

Baan 3

Jacco

Ruud

 

 

 

Peter

Harm

Baan 4

Helene

Arie

 

 

 

Priscilla

Stef

 

8-aug

             
               

19:30

             

Baan 1

Arjan

Rianne

 

 

 

Jacco

Wanda

Baan 2

Kees

Patricia

 

 

 

Jacob

Nikki

Baan 3

Remco

Arie

 

 

 

Ben P

Peter

Baan 4

Ineke

Thea

 

 

 

Erica

Rini

               

20:30

             

Baan 1

Jan Dirk

Jantine

 

 

 

Stef

Corine

Baan 2

Frits

Paul

 

 

 

Cees

Henk

Baan 3

Ben v D

Anke

 

 

 

Patrick

Jan ten Hengel

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

1-aug

             
               

19:30

             

Baan 1

Peter Claesens

Heleen van Haaren

 

 

 

Arjan van Ewijk

Niki Volkert

Baan 2

Kees Onink

Maarit Ivalo

 

 

 

Jan Dirk Timmer

Jantine van Eck

Baan 3

Patrick Verbaarschot

Wanda de Kruiff

 

 

 

Jacob den Otter

Melissa Prins

Baan 4

Sander de Haas

Rianne Clements

 

 

 

Stef van der Heijden

Ineke van Westreenen

 

 

 

 

 

 

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Ben Peters

Corine Bakhuizen

 

 

 

Remco Septer

Anke Scholtus

Baan 2

Ben van Duuren

Rianne Clements

 

 

 

Frits Goosman

Melissa Prins

Baan 3

Jan Veldhuizen

Paul van Oevelen

 

 

 

Pim de Haas

Henk Vonk

Baan 4

Arie Honders

Heleen van Haaren

 

 

 

Jan ten Hengel

Danny Muhlack

 

25-jul

             
               

19:30

             

Baan 1

Kees Onink

Cora den Ambtman

 

 

 

Ben Peters

Anouk Volkert

Baan 2

Jacob den Otter

Rianne Clements

 

 

 

Henk Vonk

Melissa Prins

Baan 3

   

 

 

 

 

 

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Niki Volkert

Jan Veldhuizen

 

 

 

Ben van Duuren

Melissa Prins

Baan 2

Maarit Ivalo

Arie Honders

 

 

 

Hans van Zetten

Marja Knol

Baan 3

 

 

 

 

 

 

 

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18-jul

             
               

19:30

             

Baan 1

Jan Dirk Timmer

Anouk Volkert

 

 

 

Jacob den Otter

Nynke Nauta

Baan 2

Stef van der Heijden

Niki Volkert

 

 

 

Sander de Haas

Oda Timmer

Baan 3

Klaas Jan Feitsma

Petra van der Brink

 

 

 

Kees Onink

Cora de Ambtman

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Ruud Erven

Anke Scholtus

 

 

 

Gerwin van Kalkeren

Priscilla Erven

Baan 2

Hans van Zetten

Arie Honders

 

 

 

Andres den Otter

Jan ten Hengel

Baan 3

Ben van Duuren

Paul van Oevelen

 

 

 

Patrick Verbaarschot

Ben Peters

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11-jul

             
               

19:30

             

Baan 1

Arjan van Ewijk

Cora den Ambtman

 

 

 

Gerwin van Kalkeren

Anouk Volkert

Baan 2

Klaas-Jan Feitsma

Oda Timmer

 

 

 

Jacob den Otter

Niki Volkert

Baan 3

Sander de Haas

Petra van den Brink

 

 

 

Ben Peters

Rianne Clements

Baan 4

Herman Hazelbag

Jantine van Eck

 

 

 

Jan Dirk Timmer

Cees van Mechelen

 

 

 

 

 

 

 

 

20:30

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Pim de Haas

Priscilla Erven

 

 

 

Hans van Zetten

Marjan Krijgsman

Baan 2

Henk Vonk

Klazina Timmer

 

 

 

Paul van Oevelen

Marga Voorthuizen

Baan 3

Ben van Duuren

Marja Knol

 

 

 

Ruud Erven

Helene van Haaren

Baan 4

Jan ten Hengel

Patrick Verbaarschot

 

 

 

Arie Honders

Alfons van Kesteren

 

 

 

4-jul

             
               

19:30

             

Baan 1

Kees Onink

Nienke Nauta

 

 

 

Jacob den Otter

Melissa Prins

Baan 2

Patrick Verbaarschot

Anouk Volkert

 

 

 

Jan Veldhuizen

Inez Wissing

Baan 3

 

 

 

 

 

 

 

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

               

20:30

             

Baan 1

Ben Peters

Cora den Ambtman

 

 

 

Hans van Zetten

Nikki Volkert

Baan 2

Jacco de Gooijer

Judith den Hartog

 

 

 

Harm van Ommeren

Patricia Sterrenberg

Baan 3

 

 

 

 

 

 

 

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

               

21:30

             

Baan 1

Jan ten Hengel

Danny Muhlack

 

 

 

Ben van Duuren

Rianne Clements

Baan 2

Cees van Mechelen

Harm van Ommeren

 

 

 

Hans van Zetten

Jacco de Gooijer

Baan 3

 

 

 

 

 

 

 

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 

 

27 juni 2019

19:30              
Baan 1 Patricia Sterrenberg Herman Hazelbag       Wanda de Kruif Jacob den Otter
Baan 2 Inez Wissing Patrick Verbaarschot       Rianne Clements Jan Veldhuizen
Baan 3 Klazina Timmer Alfons van Kesteren       Erika de Rek Jan ten Hengel
Baan 4 Peter Claesens Stef van der Heijden       Paul van Oevelen Tom Dubelaar
               
20:30              
Baan 1 Niki Volkert Gerwin van Kalkeren       Cora den Ambtman Rob Hullekes
Baan 2 Sander de Haas Herman Hazelbag       Klaas-Jan Feitsma Kees Onink
Baan 3 Melissa Prins Arie Honders       Rianne Clements Harm van Ommeren
Baan 4 Klazina Timmer Ben van Duuren       Marga van Voorthuizen Hans van Zetten
               
21:30              
Baan 1              
Baan 2              
Baan 3              
Baan 4              

 

20 juni 2019

19:30              
Baan 1 Patricia Sterrenberg Remco Septer       Niki Volkert Paul van Oevelen
Baan 2 Danny Muhlack Jan Veldhuizen       Melissa Prins Jan ten Hengel
Baan 3 Inez Wissing Arie Honders       Judith den Hartog Frans Rotteveel
Baan 4 Erika de Rek Jan Dirk Timmer       Marga van Voorthuizen Jacob den Otter
               
20:30              
Baan 1 Marja Knol Gerwin van Kalkeren       Cora den Ambtman Stef van der Heijden
Baan 2 Klazina Timmer Harm van Ommeren       Priscilla Erven Hans van Zetten
Baan 3              
Baan 4 Ben van Duuren Ruud Erven       Kees Onink Cees van Mechelen
               
21:30              
Baan 1              
Baan 2              
Baan 3              
Baan 4              

 

13 juni 2019

19:30              
Baan 1 Anouk Volkert Hans van Zetten       Wanda de Kruif Herman Hazelbag
Baan 2 Erika de Rek Kees Onink       Oda Timmer Paul van Oevelen
Baan 3 Jan Dirk Timmer Henk Vonk       Remco Septer Alfons van Kesteren
Baan 4 Rianne Clements Peter Claesens       Judith den Hartog Jacob den Otter
               
20:30              
Baan 1 Niki Volkert Rob Hullekes       Helene van Haaren Klaas-Jan Feitsma
Baan 2 Danny Muhlack Pim de Haas       Marga van Voorthuizen Tom Dubelaar
Baan 3 Nynke Nauta Harm van Ommeren       Inez Wissing Gerwin van Kalkeren
Baan 4 Klazina Timmer Sander de Haas       Jantine van Eck Stef van der Heijden
               
21:30              
Baan 1 Frans Rotteveel Erik van Elst       Arie Honders Cees van Mechelen
Baan 2 Melissa Prins Pim de Haas       Inez Wissing Harm van Ommeren
Baan 3              
Baan 4              

 

6 juni 

             
               

19:30

             

Baan 1

Jacob den Otter

Nynke Nauta

 

 

 

Ben van Duuren

Helene van Haaren

Baan 2

Kees Onink

Klazina Timmer

 

 

 

Peter Claesens

Wanda de Kruif

Baan 3

Frans Rotteveel

Inez Wissing

 

 

 

Henk Vonk

Melissa Prins

Baan 4

Gerwin van Kalkeren

Danny Muhlack

 

 

 

Ruud Erven

Judith de Hartog

               

20:30

             

Baan 1

Jos van Kalkeren

Jantine van Eck

 

 

 

Sander de Haas

Marja Knol

Baan 2

Erik van Elst

Marjan Krijgsman

 

 

 

Gerwin van Kalkeren

Petra van den Brink

Baan 3

Hans van Zetten

Patricia Sterrenberg

 

 

 

Maikel van Droffelaar

Jan ten Hengel

Baan 4

Ruud Erven

Priscilla Erven

 

 

 

Stef van der Heijden

Danny Muhlack

               

21:30

             

Baan 1

Cees van Mechelen

Harm van Ommeren

 

 

 

Frans Rotteveel

Paul van Oevelen

Baan 2

 

 

 

 

 

 

 

Baan 3

 

 

 

 

 

 

 

Baan 4

 

 

 

 

 

 

 


30 mei 2019

19:30

             

Baan 1

Wanda de Kruif

Erik van Elst

 

 

 

Nynke Nauta

Stef van der Heijden

 

Baan 2

Maarit Ivalo

Gerwin van Kalkeren

 

 

 

Helene van Haaren

Jacob den Otter

 

Baan 3

Cees van Mechelen

Alfonds van Kesteren

 

 

 

Patrick Verbaarschot

Ruud Erven

 

 

 23 mei 2019

19:30              
Baan 1 Anouk Volkert Gerwin van Kalkeren       Wanda de Kruif Hans van Zetten
Baan 2 Helene van Haaren Kees Onink       Corine Bakhuizen Jacob den Otter
Baan 3              
Baan 4              
               
20:30              
Baan 1 Marja Knol Klaas-Jan Feitsma       Niki Volkert Stef van der Heijden
Baan 2 Ruud Erven Jan ten Hengel       Klazina Timmer Herman Hazelbag
Baan 3 Marga van Voorthuizen Melvin van Meerten       Erika de Rek Patrick Verbaarschot
Baan 4 Danny Muhlack Harm van Ommeren       Anke Scholtus Gerrit van Ingen
               
21:30              
Baan 1 Patricia Sterrenberg Erik van Elst       Jolanda Vermeulen Sander de Haas
Baan 2              
Baan 3              
Baan 4              

 

16 mei 2019

19:30              
Baan 1 Niki Volkert Sander de Haas       Anouk Volkert Herman Hazelbag
Baan 2 Danny Muhlack Gerwin van Kalkeren       Judith den Hartog Jacob den Otter
Baan 3 Erika de Rek Rob Hullekes       Wanda de Kruif Kees Onink
Baan 4 Oda Timmer Alfons van Kesteren       Jolanda Vermeulen Henk Vonk
               
20:30              
Baan 1 Helene van Haaren Oda Timmer       Nynke Nauta Patricia Sterrenberg
Baan 2 Corine Bakhuizen Erik van Elst       Esther Broekhuizen Jan Dirk Timmer
Baan 3 Jantine van Eck Ben van Duuren       Anke Scholtus Hans van Zetten
Baan 4 Inez Wissing Patrick Verbaarschot       Priscilla Erven Jan ten Hengel
               
21:30              
Baan 1 Cees van Mechelen Stef van der Heijden       Hans van Zetten Ben van Duuren
Baan 2              
Baan 3              
Baan 4