Planning zomermixavond 2018

Hallo allemaal,

Hieronder vinden jullie de planning voor komende donderdag. Baan 3 staat dit jaar gepland als wisselbaan. Dat wil zeggen dat als er eventueel andere leden willen tennissen, ze op die baan kunnen afhangen. Dit kun je voorkomen door zelf de baan af te hangen voordat je begint aan de wedstrijd. Doe je dit niet en er komen andere leden, dan zul je van de baan moeten. 

Hoe wordt de planning gemaakt? Je meld je elke week opnieuw aan om te tennissen, dat wordt je ingepland. Geef je niets op, wordt je niet ingepland. Zondag na 18.00 uur wordt de planning gemaakt en on-line gezet. Kun je onverhoopt niet dan regel je zelf een vervanger of je vraagt iemand die twee keer wil spelen.

Per seizoen heb je 1 x samen met iemand anders de hele avond bardienst. Dit wordt met rood aangegeven. Je haalt voor 19.00 uur het zakje op en opent op tijd het clubhuis. Om 23.00 uur kun je naar huis nadat alles opgeruimd en bijgevuld is. Daarna is het de verantwoordelijkheid van de mensen die nog blijven. Speel je altijd laat dan moet je er 1 x om 20.00 uur zijn om je bardienst te draaien.

De kosten zijn € 7,50 per seizoen, dit geld wordt gebruikt om de ballen en de hapjes te betalen. Je kunt de bijdrage aan het begin van het seizoen contant aan ons betalen.

Als je 2x wordt ingepland wordt dat met geel aangegeven.

Wij wensen iedereen weer veel succes, spannende wedstrijden en vooral veel tennisplezier en gezelligheid de komende periode. 

Groeten Herman en Corine.

 

Donderdag 13 september 2018

  19:00        
Baan 1 Erik van Elst Helene van Haaren   Hans van Zetten Klazina Timmer
Baan 2 Robert Hullekes Jantine van Eck   Corine Bakhuizen Remco Septer
Baan 3 Wanda de Kruif Marco van Verseveld   Oda Timmer Jan-Dirk Timmer
Baan 4 Paul van Oevelen Melvin van Meerten   Frans Rotteveel Remko an Haack
           
  20:00        
Baan 1 Arjan van Ewijk Anouk Volkert   Herman Hazelbag Niki Volkert
Baan 2 Tries van Toorn Sadosh van Toorn   Alfons van Kesteren Erika de Rek
Baan 3 Jan ten Hengel Jacob den Otter   Ben van Duuren Ben Peters
Baan 4 Marja Knol Jeroen de Groot   Babette Honders Andres den Otter
           
  21:00        
Baan 1 Klaas-Jan Feitsma Rob Hullekes   Arjan van Ewijk Herman Hazelbag
Baan 2 Arie Honders Stef van der Heijden   Servier Conjaerts Pieter Koolhout
Baan 3          
Baan 4 Anke Scholtus Gerwin van Kalkeren   Marja Knol Ruud Erven

 

 

 

 

 

  19:00        
Baan 1 Anouk Volkert Arjan van Ewijk   Frits Goosmann Herman Hazelbag
Baan 2 Niki Volkert Hans van Zetten   Patricia Sterrenberg Erik van Elst
Baan 3 Babette Honders Koos van Vessem   Esther Broekhuizen Arie Honders
Baan 4 Corine Bakhuizen Robert Hullekes   Sadosh van Toorn Frans Rotteveel
           
  20:00        
Baan 1 Andres den Otter Jacob den Otter   Ben Peters Jan ten Hengel
Baan 2 Anke Scholtus Gerwin van Kalkeren   Inez Wissingh Sander de Haas
Baan 3          
Baan 4 Rianne Clements Harm van Ommeren   Marjan Krijgsman Patrick Verbaarschot
           
  21:00        
Baan 1 Servier Conjaerts Charlotte van Toorn   Marja Knol Stef van der Heijden
Baan 2          
Baan 3          
Baan 4          

 

 

 

 

 

 

 

 

  19:00        
Baan 1 Charlotte van Toorn Frits Goosmann   Anouk Volkert Marco Vermeulen
Baan 2 Alfons van Kesteren Pieter Koolhout   Paul van Oevelen Koos van Vessem
Baan 3          
Baan 4 Marco van Verseveld Arie Honders   Ben Peters Melvin van Meerten
           
  20:00        
Baan 1 Frits Goosmann Klaas-Jan Feitsma   Sander de Haas Herman Hazelbag
Baan 2 Patricia Sterrenberg Kees Onink   Niki Volkert Gerwin van Kalkeren
Baan 3 Sadosh van Toorn Melvin van Meerten   Rianne Clements Jan ten Hengel
Baan 4 Inez Wissingh Ruud Erven   Erika de Rek Ben van Duuren
           
  21:00        
Baan 1 Ben van Duuren Esther Broekhuizen   Stef van der Heijden Anke Scholtus
Baan 2          
Baan 3          
Baan 4          

 

 

 

 

 

 

  19:00        
Baan 1 Jantien van Eck Arjan van Ewijk   Wanda de Kruif Kees Onink
Baan 2 Helene van Haaren Rob Hullekes   Erik van Elst Wim Verbeek
Baan 3          
Baan 4 Henk Vonk Paul van Oevelen   Marco van Verseveld Ben Peters
           
           
Baan 1 Richard van Ledden Petra van den Brink   Niki Volkert Jacob den Otter
Baan 2 Danny Muhlack Andres den Otter   Judith den Hartogh Jeroen de Groot
Baan 3 Esther Broekhuizen Jan ten Hengel   Erika de Rek Koos van Vessem
Baan 4 Sadosh van Toorn Arie Honders   Marjan Krijgsman Alfons van Kesteren
           
Baan 1 Anke Scholtus Sander de Haas   Patrick Verbaarschot Ben van Duuren
Baan 2 Arie Honders Jan ten Hengel   Stef van der Heijden Melvin van Meerten
Baan 3          
Baan 4          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag 16 augustus 2018

       
  19.00 uur        
baan 1 Judith den Hartogh Henk Vonk   Robert Hullekes Esther Broekhuizen
baan 2 Nikki Volkert Ben Peeters   Helene van Haaren Jacob den Otter
baan 3 Danny Muhlack Marco van Verseveld   Jantiene v Eck Melvin van Meerten
baan 4  Arjan van Ewijk Wim Verbeek   Stef vd Heijden Hans van Zetten
           
  20.00 uur        
baan 1 Frits Goosmann Anouk Volkert   Rob Hullekes Marja Knol
baan 2 Alfons van Kesteren Arie Honders   Tries van Toorn Jan ten Hengel
baan 3 Kees Onink Sadosh van Toorn   Eric van Eslt Anke Scholtus
baan 4  Kalsina Timmer Paul van Oeffelen   Ben v Duuren Helene van Haaren

 

Donderdag 9 augustus 2018        
  19.00 uur        
baan 1 Monique vd Gaag Marco v Verseveld   Anke Scholtus  Patrick Verbaarschot
baan 2 Oda Timmer Jan Dirk Timmer    Anouk Volkert Arjan van Ewijk
baan 3 Alfons v Kesteren Jan ten Hengel   Henk Vonk Melvin van Meerten
baan 4           
           
  20.00 uur        
baan 1 Patricia Sterrenberg Jeroen de Groot   Marja Knol Stef van der Heijden
baan 2 Sadosh van Toorn tries van Toorn   Jantien van Eck Ben van Duuren
baan 3 Eric van Elst Nikki Volkert   Jacob den Otter Nynke Nauta
baan 4  Esther Broekhuizen Ruud Erven   Corine Bakhuizen Remco Septer
           
  21.00 uur        
baan 1 Wanda de Kruif Andres den Otter   Klasina Timmer Ben Peeters
baan 2 Harm van Ommeren Robert Hullekes   Pieter Koolhout Paul van Oeffelen
baan 3          
baan 4           

 

Donderdag 2 augustus 2018        
  19.00 uur        
baan 1 Nynke Zwaan Stef vd Heijden   Jantiene v Eck Servier Conjaerts
baan 2 Arjan van Ewijk Wim Verbeek   Eric van Elst Remco Septer
baan 3 Babette Honders Paul van Oeffelen   Corine Bakhuizen Pieter Koolhout
baan 4  Frits Goosmann Arie Honders   Melvin van Meerten Alfons van Kesteren
           
  20.00 uur        
baan 1 Nikki Volkert Ruud Erven   Marja Knol Gerwi van Kalkeren
baan 2 Anouk Volkert Kees Onink   Karlijn vd Brink Sander de Haas
baan 3          
baan 4  Sadosh van Toorn Ben van Duuren   Ben Peeters Jan ten Hengel

 

Donderdag 26 juli 2018        
  19.00 uur        
baan 1 Wim Verbeek Nikki Volkert   Marco van Verseveld Anouk Volkert
baan 2 Arjan van Ewijk Hans van Zetten   Stef van der Heijden Charlotte van Toorn
baan 3          
baan 4           
           
  20.00 uur        
baan 1 Gerwin van Kalkeren Karlijn vd Brink   Klasina Timmer Jacob den Otter
baan 2 Kees Onink Patricia Sterrenberg   Marja Knol Sander de Haas
baan 3 Esther Broekhuizen Ben Peeters   Erik van Elst Sadosh van Toorn
baan 4  Rianne Clements Melvin van Meerten   Monique vd Gaag Robert Hullekes
           
  21.00 uur        
baan 1 Ben van Duuren Arie Honders   Frits Goosmann Jan ten Hengel
baan 2 Danny Muhlack Sander de Haas   Servier Conjearts Esther Broekhuizen
baan 3          
baan 4           

 

Donderdag 19 juli 2018

  19:00        
Baan 1 Oda Timmer Pim de Haas   Jan Dirk Timmer Tineke de Haas
Baan 2 Frits Goosmann Ben Peters   Henk Vonk Marco van Verseveld
Baan 3 Esther Broekhuizen Stef van der Heijden   Arie Honders Melvin van Meerten
Baan 4          
           
           
Baan 1 Anke Scholtus Ruud Erven   Rianne Clements Gerwin van Kalkeren
Baan 2 Jacob den Otter Andres den Otter   Robert Hullekes Sander de Haas
Baan 3 Patrick Verbaarschot Erika de Reg   Jan ten Hengel Monique van der Gaag
Baan 4 Karlijn van den Brink Servier Conjaerts   Charlotte van Toorn Wim Verbeek
           
Baan 1 Tries van Toorn Nynke Nauta   Hans van Zetten Sadosh van Toorn
Baan 2          
Baan 3          
Baan 4          

 

Datum Donderdag 12 juli 2018        
             
      19:00        
Tijd Baan Baan 1 Niki Volkert Jan Dirk Timmer   Karlijn vd Brink Marco van Verseveld
19:00 1 Baan 2 Patricia Sterrenberg Herman Hazelbag   Charlotte van Toorn Hans van Zetten
  2 Baan 3 Melvin van Meerten Ben Peters   Frits Goosmann Patrick Verbaarschot
  3 Baan 4 Anouk Volkert Wim Verbeek   Oda Timmer Stef van der Heijden
  4            
      20:00        
20:00 1 Baan 1 Kees Onink Rob Hullekes   Sander de Haas Herman Hazebag
  2 Baan 2 Nynke Nauta Ben van Duuren   Erika de Rek Robert Hullekes
  3 Baan 3 Esther Broekhuizen Alfons van Kesteren   Sadosh van Toorn Koos van Vessem
  4 Baan 4 Charlotte van Toorn Tries van Toorn   Klazina Timmer Jacob den Otter
               
21:00 1   21:00        
  2 Baan 1 Danny Muhlack Ben van Duuren   Anke Scholtus Jan ten Hengel
  3 Baan 2 Remco Septer Rianne Clements   Gerwin van Kalkeren Judith den Hartogh
  4 Baan 3          
    Baan 4          

 

Donderdag 5 juli 2018        
  19.00 uur        
baan 1 Melvin van Meerten Erika de Rek   ??? Alfons van Kesteren
baan 2 Kees Onink Nikki Volkert   Anouk Volkert Sander de Haas
baan 3          
baan 4           
           
  20.00 uur        
baan 1 Esther Broekhuizn Hans van Zetten   Sadosh van Toorn Wim Verbeek
baan 2          
baan 3 Andres den Otter Ben van Duuren   Arie Honders Jan ten Hengel
baan 4  Inez Wissingh Koos Vessem   Anke Scholtus Jeroen de Groot
           
  21.00 uur        
baan 1 Gerwin van Kalkeren Marja Knol   Ben van Duuren Jos van Kalkeren
baan 2 Judith den Hartogh Tries van Toorn   Frits Goosmann Danny Muhlack
baan 3          
baan 4           

 

Donderdag 28 juni 2018        
  19.00 uur        
baan 1 Stef van der Heijden Jantiene van Eck   Kees Onink Helene van Haaren
baan 2 Marco van Verseveld Alfons van Kesteren   Robert Hullekes Hans van Zetten
baan 3          
baan 4  Nikki Volkert Remco Septer   Anouk Volkert Rob Hullekes
           
           
baan 1 Gerwin van Kalkeren Anke Scholtus   Koos van Vessem Sadosh van Toorn
baan 2 Klasina Timmer Jacob den Otter   Marja Knol Jos van Kalkeren
baan 3 Ben Peeters Remko an Haack   Melvin van Meerten Ben van Duuren
baan 4  Babette Honders Patrick Verbaarschot   Erika de Rek Trie van Toorn
           
           
baan 1 Danny van Eldik Marja Knol   Charlotte van Toorn Remco Septer
baan 2 Rianne Clements Arie Honders   Harm van Ommeren Danny Muhlack
baan 3          
baan 4           

 

Donderdag 21 juni 2018

       
  19.00 uur        
baan 1 Klasina Timmer Arjan van Ewijk   Wim Verbeek Charlotte van Toorn
baan 2 Marka Knol Kees Onink   Helene van Haaren Stef van der Heijden
baan 3 Herman Hazelbag Nikki Volkert   Jacob den Otter Rob Hullekes
baan 4  Ben van Duuren Robert Hullekes   Melvin van Meerten Hans van Zetten
           
           
baan 1 Esther Broekhuizen Andres den Otter   Inez Wissingh Pim de Haas
baan 2 Herman Hazelbag Harm van Ommeren   Koos van Vessem Sander de Haas
baan 3 Wanda de Kruif Jeroen de Groot   Judith den Hartogh Remco Septer
baan 4  Klaas-Jan Feitsma Gerwin van Kalkeren   Danny van Eldik Servier Conjaerts
           
           
baan 1 Rianne Clements Patrick Verbaarschot   Thea Verkerk Jan ten Hengel
baan 2 Danny Muhlack Alfons van Kesteren   Koos van Vessem Anke Scholtus
baan 3        

 

baan 4           

 

 

Donderdag 31 mei 2018

       
           
  19:00        
Baan 1 Melvin van Meerten Richard van Ledden   Robert Hullekes Rob Hullekes
Baan 2 Patricia Sterrenberg Stef van der Heijden   Niki Volkert Remco Septer
Baan 3          
Baan 4 Corine Bakhuizen Henk Vonk   Esther Broekhuizen Wim Verbeek
           
  20:00        
Baan 1 Wanda de Kruif Jos van Kalkeren   Charlotte van Toorn Kees Onink
Baan 2 Marja Knol Andres den Otter   Nynke Nauta Jacob den Otter
Baan 3 Tineke de Haas Patrick Verbaarschot   Marga v Voorthuizen Frans Rotteveel
Baan 4 Petra van den Brink Alfons van Kesteren   Oda Timmer Hans van Zetten
           
  21:00        
Baan 1 Jeroen de Groot Klazina Timmer   Gerwin van Kalkeren Erika de Rek
Baan 2 Harm van Ommeren Patrick Verbaarschot   Ben van Duuren Remko an Haack
Baan 3          
Baan 4          

 

Donderdag 24 mei 2018        
           
  19:00        
Baan 1 Marja Knol Remco Septer   Jantiene van Eck Henk Vonk
Baan 2 Helene van Haaren Melvin van Meerten   Oda Timmer Tries van Toorn
Baan 3          
Baan 4 Erika de Rek Alfons van Kesteren   Sadosh van Toorn Remko an Haack
           
  20:00        
Baan 1 Klasina Timmer Klaas-Jan Feitsma   Niki Volkert Herman Hazelbag
Baan 2 Charlotte van Toorn Danny van Eldik   Wanda de Kruif Rob Hullekes
Baan 3 Petra van de Brink Hans van Zetten   Nynke Nauta Wim Verbeek
Baan 4 Marga Voorthuizen Kees Onink   Esther Broekhuizen Jacob den Otter
           
  21:00        
Baan 1 Danny Muhlack Robert Hullekes   Rianne Clements Gerwin van Kalkeren
Baan 2 Erik van Elst Hans van Zetten   Danny van Eldik Frans Rotteveel
Baan 3 Sander de Haas Ben van Duuren   Stef van der Heijden Koos van Vessem
Baan 4          

 

Donderdag 17 mei 2018        
  19.00 uur        
baan 1 Jolanda Vermeulen Rob Hullekes   Jan-dirk Timmer Helene van Haaren
baan 2 Jantien van Eck Koos van Vessem   Melvin van Meerten Robert Hullekes
baan 3 Marja Knol Kees Onink   Klasina Timmer Wim Verbeek
baan 4           
           
  20.00 uur        
baan 1 Nikki Volkert Stef van der Heijden   Charlotte van Toorn Jacob den Otter
baan 2 Wanda de Kruif Remco Septer   Oda Timmer Hans van Zetten
baan 3 Corine Bakhuizen Erika de Rek   Alfons van Kesteren Thea Verkerk
baan 4  Danny van Eldik Ben Peeters   Jeroen de Groot Andres den Otter
           
  21.00 uur        
baan 1 Sadosh van Toorn Harm van Ommeren   Tries van Toorn Paula Kocken
baan 2 Pim de Haas Remko an Haack   Gerwin van Kalkeren Servier Conjaerts
baan 3          
baan 4           

 

Donderdag 10 mei 2018        
  19.00 uur        
baan 1 Wanda de Kruif  Melvin van Meerten   Sadosh van Toorn Robert Hullekes
baan 2 Esther Broekhuizen Gerwin v Kalkeren   Anke Scholtus Tries van Toorn
baan 3          
baan 4           
           
  20.00 uur        
baan 1 Jacob den Otter Jantien van Eck   Nynke Nauta Kees Onink
baan 2 Koos van Vessem Arie Honders   Alfons van Kesteren Remko an Haack
baan 3          
baan 4           
           
  21.00 uur        
baan 1 Klaas-Jan Feitsma Andres den Otter   Erik van Elst Stef van der Heijden
baan 2 Danny Muhlack Sander de Haas   Babette Honders Servier Conjearts
baan 3          
baan 4           

 

 

Donderdag 3 mei 2018

       
  19.00 uur        
baan 1 Helene van Haaren Kees Onink   Oda Timmer  Wim Verbeek 
baan 2 Jacob den Otter Esther Broekhuizen   Remco Septer Nynke Nauta
baan 3          
baan 4  Marja Knol Hans v Zetten   Wanda de Kruif Ben Peters
           
  20.00 uur        
baan 1 Klasina Timmer  Rob Hullekes   Helene van Haaren Arjan van Ewijk
baan 2 Sadosh van Toorn Henk Vonk   Jantien van Eck Arie Honders
baan 3 Nynke Nauta Alfons van Kesteren   Esther Broekhuizen Harm v Ommeren
baan 4  Jan Dirk Timmer Stef van der Heijden   Erik van Elst Marja Knol
           
  21.00 uur        
baan 1 Danny Muhlack Servier Conjaerts   Robert Hullekes Corine Bakhuizen
baan 2 Babette Honders Ben van Duuren   Melvin van Meerten Sadosh van Toorn
baan 3          
baan 4