Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
zondag 6 mei 2018
vrijdag 11 mei 2018
zaterdag 12 mei 2018
zondag 13 mei 2018
woensdag 16 mei 2018
vrijdag 18 mei 2018
woensdag 23 mei 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00LIENDEN 1-DE HOOGKAMP 6Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00LIENDEN 2-LUNO 2Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00DE DOORDRAAIERS 2-LIENDEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00LIENDEN 1-NVLTB 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00LIENDEN 1-LUNO 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00DE HOGE WICK 3-LIENDEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00LIENDEN 2-SPITSBERGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
19:00TIEL 1-LIENDEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00LUNO 1-LIENDEN 1Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 10Stand
13:00LUNO 3-LIENDEN 1Kunstgras
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
10:30LIENDEN 1-SPITSBERGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
13:00DE GROENE KAMER 1-LIENDEN 1Roodzand Kunstgras
woensdag 30 mei 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DUNO 2-LIENDEN 1Gravel
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00DE WITTE RAVEN 1-LIENDEN 2