Competitie

oktober 2019

vrijdag 4 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00LIENDEN 2-GELDERMALSEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 63Stand
19:00LIENDEN 1-DE KERSENPLUKKERS 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00LUNO 1-LIENDEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00VEENENDAAL 3-LIENDEN 2Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00LEUSDEN 2-LIENDEN 1Gravel
zondag 6 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 37Stand
09:00LIENDEN 2-UITWIJK 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
09:00LIENDEN 1-BUREN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
12:00LIENDEN 1-RHENEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
12:00LIENDEN 1-OTV 1Kunstgras
vrijdag 11 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00DE BONGERD-BEUSICHEM 1-LIENDEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 63Stand
19:00LIENDEN 1-KELTENWOUD 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00LIENDEN 1-GOUWENES 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00LIENDEN 2-LUNO 5Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00DE TOSS 1-LIENDEN 1Roodzand Kunstgras
zondag 13 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
09:00BOLETE 1-LIENDEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 37Stand
10:00NVLTB 2-LIENDEN 2
 
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
10:00VEENENDAAL 1-LIENDEN 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
12:00SCHUYTGRAAF 1-LIENDEN 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 18 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00LIENDEN 2-DE DOELEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 63Stand
19:00DE HELSTER 4-LIENDEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00OUDEGEIN 2-LIENDEN 1Kunstgras
Er kan zowel contant als met pin betaald worden. Veel speelplezier!
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00UITWIJK 2-LIENDEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00LIENDEN 1-SPITSBERGEN 3Kunstgras
zondag 20 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 37Stand
09:00LIENDEN 2-AMERONGEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 85Stand
09:00LIENDEN 1-LEWABO 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
12:00LIENDEN 1-BEMMEL 1Kunstgras
vrijdag 25 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 62Stand
19:00LIENDEN 2-LUNO 3Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 63Stand
19:00LIENDEN 1-LUNO 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00TEN MEDEL 1-LIENDEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 27Stand
19:00LIENDEN 2-LARSHEIM 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00EDERVEEN 1-LIENDEN 1Roodzand Kunstgras
zondag 27 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 32Stand
10:00ALTB 2-LIENDEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
10:00KELTENWOUD 1-LIENDEN 1Roodzand Kunstgras