Donderdagavondcompetitie

 

Hallo allemaal,

Baan 3 staat dit jaar gepland als wisselbaan, dat wil zeggen dat als er eventueel andere leden willen tennissen, ze op die baan kunnen afhangen. Dit kun je voorkomen door zelf de baan af te hangen voordat je begint aan de wedstrijd. Doe je dit niet en er komen andere leden, dan zul je van de baan moeten. De andere banen worden voor ons geblokt.

Iedere week hebben 2 man bardienst. Eerste bardienst (naam in blauw) 20:00-22:00, tweede bardienst (naam in rood) 21:00-23:30. Eerste bardienst haalt de sleutel en het mapje en opent de kantine. De tweede bardienst sluit de kantine en brengt de sleutel en het mapje weer weg of hij geeft de dienst over aan iemand die nog wil blijven zitten.

Indien je toch niet kunt nadat de planning op de website staat, laat dit dan weten via de WhatsApp groep: donderdag SERIEUS. Wij zullen dan een vervanger gaan regelen. Kijk woensdagavond nog even om te kijken of er nog veranderingen zijn in de planning.

Wij wensen iedereen weer veel succes, spannende wedstrijden, veel tennisplezier en gezelligheid de komende periode.

Jacob, Ben en Herman (JBH)

 

Hieronder vinden jullie de planning voor komende donderdag:

Naam: Eerste bardienst en openen

Naam: Tweede bardienst en afsluiten

Naam: 2x spelen

25 november 2021

19:00

Baan 1:   B   Ben van Duuren / Paul van Oevelen - Jacob den Otter / Patrick Verbaarschot

Baan 2:   C   Edwin Oostenbrink / Jacco de Gooijer - Henk Vonk / Gerrit van Ingen

Baan 3:   B   Dennis van Verseveld / Marco Vermeulen - Ben Peters / Erik van Elst

20:00

Baan 1:   A   Servier Conjaerts / Gerwin van KalkerenJan Dirk Timmer / Remco Septer

Baan 2:   A   Ruud Erven / Herman Hazelbag - Tom Dubelaar / Hans van Zetten

Baan 3:   C   Edwin Oostenbrink / Gerrit van Ingen - Jacco de Gooijer / Rene van den Berg

Baan 4:   B   Cees van Mechelen / Jimmy van Mechelen - Patrick Verbaarschot / Ben Peters

21:00

Baan 1:   B   Paulo Correa Mendes / Arie Honders - Nando de Lange / Joel van Emst

Baan 2:   A   Servier Conjaerts / Stef van der Heijden - Gerwin van Kalkeren / Jan Dirk Timmer

 

 

18 november 2021

19:00

Baan 1:   B   Erik van Elst / Jacob den Otter 11-5 Ben Peters / Patrick Verbaarschot 

Baan 2:   A   Tom Dubelaar / Gerwin van Kalkeren 10-5 Ruud Erven / Remco Septer

Baan 3:   C   Joel van Emst / Jacco de Gooijer 15-4 Gerrit van Ingen / Arie Honders

Baan 4:

20:00

Baan 1:   A   Sander de Haas / Herman Hazelbag 7-9 Victor Peters / Stef van der Heijden

Baan 2:   C   Nando de Lange / Jan ten Hengel 11-8 Harm van Ommeren / Henk Vonk 

Baan 3:   C   Rene van den Berg / Gerrit van Ingen 7-8 Paulo Correa Mendes / Edwin Oostenbrink

Baan 4:   B   Dennis van Verseveld / Jimmy van Mechelen 12-6 Andres den OtterBen van Duuren

21:00

Baan 1:   A   Sander de Haas / Jan Dirk Timmer x-x Hans van Zetten / Maikel van Droffelaar

Baan 2:   B   Ben van Duuren / Cees van Mechelen 11-4 Andres den Otter / Paul van Oevelen

 

11 november 2021

Baan 1:   C   Rene van den Berg / Joel van Emst 5-10 Remko an Haack / Arie Honders

Baan 2:   A   Jan Dirk Timmer / Maikel van Droffelaar 5-11 Henk Klaassen / Ruud Erven

Baan 3:   B   Ben Peters / Dennis van Verseveld 9-8 Jacob den otter / Jimmy van Mechelen

Baan 4:   

20:00

Baan 1:   A   Henk Klaassen / Servier Conjaerts 11-6 Herman Hazelbag / Maikel van Droffelaar

Baan 2:   B   Cees van Mechelen / Patrick Verbaarschot 7-7 Marco Vermeulen / Erik van Elst

Baan 3:   A   Hans van Zetten / Stef van der Heijden 13-4 Gerwin van Kalkeren / Tom Dubelaar

Baan 4:   C   Nando de Lange / Harm van Ommeren 3-14 Jan ten Hengel / Paulo Correa Mendes

 

4 november 2021

19:00

Baan 1:   B   Erik van Elst / Cees van Mechelen 6-9 Paul van Oevelen / Jimmy van Mechelen 

Baan 2:   A   Maikel van Droffelaar / Remco Septer 4-9 Stef van der Heijden / Herman Hazelbag

Baan 3:   C   Arie Honders / Frans Rotteveel 6-8 Nando de Lange / Henk Vonk

20:00

Baan 1:   A   Servier Conjaerts / Herman Hazelbag 12-6 Hans van Zetten / Jan Dirk Timmer

Baan 2:   C   Nando de Lange / Arie Honders 15-3 Rene van den Berg / Jan ten Hengel

Baan 3:   B   Andres den Otter / Ben van Duuren 10-7 Marco Vermeulen / Ben Peters

Baan 4:   C   Paulo Correa Mendes / Remko an Haack 4-13 Joel van Emst / Henk Vonk

21:00

Baan 1:   A   Servier Conjaerts / Hans van Zetten 6-8 Sander de Haas / Tom Dubelaar

 

28 oktober 2021

19:00

Baan 1:   B   Erik van Elst / Paul van Oevelen 6-8 Ben Peters / Ben van Duuren

Baan 2:   A   Tom Dubelaar / Herman Hazelbag 8-8 Ruud Erven / Stef van der Heijden

Baan 3:   C   Rene van den Berg / Nando de Lange 3-16 Henk Vonk / Paulo Correa Mendes

20:00

Baan 1:   A   Maikel van Droffelaar / Jan Dirk Timmer 7-10 Victor Peters / Tom Dubelaar

Baan 2:   B   Andres den Otter / Dennis van Verseveld 9-7 Ben van Duuren / Erik van Elst

Baan 3:   A   Sander de Haas / Hans van Zetten 9-10 Gerwin van Kalkeren / Ruud Erven

Baan 4:   C   Remko an Haack / Joel van Emst 2-13 Gerrit van Ingen / Jacco de Gooijer

 

21 oktober 2021

19:00

Baan 1:   B   Patrick Verbaarschot / Ben van Duuren 12-6 Jimmy van Mechelen / Ben Peters

Baan 2:   A   Arjan van ewijk / Gerwin van Kalkeren 8-9 Sander de Haas / Stef van der Heijden 

Baan 3:   C   Henk Vonk / Jan ten Hengel 5-14 Joel van Emst / Paulo Correa Mendes

20:00

Baan 1:   A   Ruud Erven / Victor Peters X-X Jan Dirk Timmer / Gerwin van Kalkeren

Baan 2:   C   Jacco de Gooijer / Jeroen de Groot X-X Harm van Ommeren / Joel van Emst

Baan 3:   B   Patrick Verbaarschot / Marco Vermeulen 2-13 Cees van Mechelen / Dennis van Verseveld

Baan 4:   C   Remko an Haack / Jan ten Hengel 7-10 Rene van den Berg / Paulo Correa Mendes

 

14 oktober 2021

19:00

Baan 1:   B:   Paul van Oevelen / Cees van Mechelen 6-12 Dennis van Verseveld / Ben van Duuren

Baan 2:   A:   Tom Dubelaar / Ruud Erven 7-12 Gerwin van Kalkeren / Herman Hazelbag

Baan 3:   C:   Henk Vonk / Frans Rotteveel 7-8 Rene van den Berg / Arie Honders

20:00

Baan 1:   A:   Victor Peters / Hans van Zetten 5-14 Sander de Haas / Herman Hazelbag

Baan 2:   A:   Henk Klaassen / Maikel van Droffelaar 9-8 Stef van der Heijden / Remco Septer

Baan 3:   C:   Paulo Correa Mendes / Nando de Lange 14-2 Joel van Emst / Arie Honders

Baan 4:   B:   Ben Peters / Cees van Mechelen 4-15 Jimmy van Mechelen / Patrick Verbaarschot

21:00

Baan 1:   C:   Jacco de Gooijer / Harm van Ommeren 7-14 Gerrit van Ingen / Paulo Correa Mendes

 

7 oktober 2021

19:00 

Baan 1:   B:   Cees van Mechelen / Marco Vermeulen 7-10 Paul van Oevelen / Ben Peters

Baan 2:   A:   Jan Dirk Timmer / Maikel van Droffelaar 8-Sander de Haas / Remco Septer

Baan 3:   C:   Joel van Emst / Gerrit van Ingen 11-7 Henk Vonk / Rene van den Berg

20:00

Baan 1:   A:   Victor Peters / Jan Dirk Timmer 9-8 Arjan van Ewijk / Stef van der Heijden

Baan 2:   C:   Paulo Correa Mendes / Harm van Ommeren 6-11 Nando de Lange / Joel van Emst

Baan 3:   A:   Henk Klaassen / Remco Septer 11-10 Gerwin van Kalkeren / Sander de Haas

Baan 4:   B:   Frans Rotteveel / Ben Peters 4-10 Jimmy van Mechelen / Marco Vermeulen

21:00

Baan 1:   B:   Dennis van Verseveld / Patrick Verbaarschot 10-10 Jimmy van Mechelen / Ben van Duuren

 

Donderdagavondplanning.xlsx