Competitie

april 2018

vrijdag 6 april 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00AURORA 1-LIENDEN 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00HERVELD 2-LIENDEN 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00LIENDEN 1-VIANEN 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00LIENDEN 2-TACHYS 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00DE STUW 1-LIENDEN 21 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
19:00LIENDEN 1-AMERONGEN 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00HETEREN 2-LIENDEN 13 - 1Kunstgras
zaterdag 7 april 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 10Stand
11:00HOUTEN 1-LIENDEN 14 - 2
zondag 8 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
09:00LIENDEN 1-LARSHEIM 22 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
12:00DE MEULENSLAG 1-LIENDEN 11 - 5Kunstgras
vrijdag 13 april 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
11:00LIENDEN 1-TIEL 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00LIENDEN 1-AVANTI '55 34 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00KELLENDONCK 2-LIENDEN 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00LEWABO 1-LIENDEN 22 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00LIENDEN 2-BEMMEL 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
19:00GELDERMALSEN 2-LIENDEN 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00LIENDEN 1-EDERVEEN 13 - 1Kunstgras
zaterdag 14 april 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 10Stand
13:00LIENDEN 1-HAAFTEN 41 - 5Kunstgras
zondag 15 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
11:00LIENDEN 1-BERLICUM 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
12:00KELTENWOUD 2-LIENDEN 15 - 1
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00FAK 1-LIENDEN 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00BEMMEL 2-LIENDEN 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00LIENDEN 1-DE BREE 24 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00LIENDEN 2-BEEKHUIZEN 24 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00KELTENWOUD 2-LIENDEN 22 - 2
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
19:00LIENDEN 1-DE BONGERD-BEUSICHEM 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00KELTENWOUD 1-LIENDEN 11 - 3
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 10Stand
10:30UITWIJK 5-LIENDEN 11 - 5Roodzand Kunstgras
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 24Stand
10:30LIENDEN 1-MAARN 25 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
11:00LIENDEN 1-DE GROENE KAMER 1Kunstgras